Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hány évesen veszíte...

Szülők, ti hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket? Örülnétek neki, ha a gyereketek is akkor kezdene szexuális életet élni? Vagy szerintetek mi a megfelelő kor erre, ha a lányatok/fiatok komoly kapcsolatban élne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%

15 voltam.

1 éve voltunk együtt a barátommal, rendes srác volt.

Ha ilyen fiúval lenne a lányom, nem bánnám.

De szerintem 15-nél korábban ne kezdje egy lány.

(fiam van, nem lányom)

2015. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%
15 voltam, és nem volt túl komoly a kapcsolat, hamar vége is lett, de ezt akkor még nem tudtam, és hát ahogy az előttem szóló írta, igen, az a rózsaszín köd!😊 egyébként nem bántam meg, nem lettem ettől "ribi". Fiaim vannak, és nem lennék elhűlve, ha ennyi idősen tennék meg ők is, de azt sem bánnám, ha később! Ez egyéni érettségtől is függ, még attól is, hogy kivel mikor hoz össze a sors. Szerintem.
2015. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%
Én 16 voltam. 2 hónapja jártunk de már előtte is ismertük egymást egy éve. Egyébként 18 éves voltam mikor eljegyzett,20 évesen házasodtunk és most 28 évesen várjuk a kisbabánk.:) természetesen én is úgy gondolom,hogy 15-16 éves kora előtt semmiképp se...28N
2015. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam.A fiam most 18 és a nyáron történt az esemény.A lányom 18 volt és akkor már 2 éve volt párja.Egyiküket sem tiltottam csak sokat beszélgettünk.
2015. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, 3 hónapja voltam kapcsolatban. Utána még fél évig együtt voltunk, aztán a távolság szétszakított minket 8 évig nem láttuk egymást és nem is nagyon hallottunk a másikról. Aztán teljesen véletlenül összefutottunk, 1 év múlva már a felesége voltam. Ennek már 7 éve, azóta gyerkőcünk is van.
2015. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen, mert akkor volt először komoly kapcsolatom.
2015. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

22 évesen, mert nem akartam elkapkodni. De akkor már kezdett zavarni. Lett egy komoly kapcsolatom, de nem voltam szerelmes bele soha.

Nem ő lett a férjem, szerencsére. :)

Remélem a gyerekem nem így jár majd. :)

2015. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
18 évesen, az első és egyetlen szerelmemmel, aki mára már a férjem, mindez 4 évvel ezelőtt másfél hónap után. Anyum kérte, hogy inkább itthon legyünk, bejárjon hozzánk, minthogy pletykák színtere legyünk. Azóta van egy fiunk és egy lányunk is, nem szeretném, ha korán elkezdenék. Férjem már a másik véglet, ő 20 évesen vesztette el.
2015. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
90%

16 éves voltam, 3 hónapja voltunk együtt.Akkor nem éreztem korainak, így leírva viszont már nem néz ki olyan jól. :D

Biológusként azt mondom, hogy természetes, ha valaki ilyenkor kezdi el (hiszen az embereknek is vannak ösztöneik). Én inkább a megelőzésre fektetek majd hangsúlyt, utólag már minek bánkódjak rajta, ha pl. 15 évesen veszti el a szüzességét a lányom. Meg a védekezést nagyon komolyan meg kell tanítani! Ha tényleg komoly kapcsolata lesz, akkor inkább megengedem, hogy itt aludjon a barátja, mint hogy titokban a suli wc-jében kelljen próbálkozniuk. Magamból kiindulva, akik szexelni akarnak, valahogy úgyis megoldják. Akkor már inkább egy tiszta ágyban legyen a lányom, mint egy koszos wc-ben vagy bokorban.

Ja és szerintem erre általános kor nincs, hogy mikor érett meg rá. Ez egyéni, és nem egyik napról a másikra lesz az.

2015. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon elterek az itteni valaszadoktol.

16 voltam, a ferfi 36. Megbantam? Meg...

Nem voltunk egyutt, buta liba voltam, aki nagyon elhitte, h meg kell tennie, es a pasi szeretni fogja. Tanultam belole, de keserves fel ev volt utana, mert minden kapcsolatot megszakitott velem, pedig azt hittem elotte, hogy baratok vagyunk.

2015. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!