Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hány évesen veszíte...

Szülők, ti hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket? Örülnétek neki, ha a gyereketek is akkor kezdene szexuális életet élni? Vagy szerintetek mi a megfelelő kor erre, ha a lányatok/fiatok komoly kapcsolatban élne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen vesztettem el, barátom is 17 volt. Kereken 3,5 hónapja voltunk együtt. Mindketten elsők voltunk egymásnak mindenben.

Igazából az itteni válaszokból kiindulva ez nagyon korai és kevés idő, de én ekkor éreztem, hogy már nem akarok tovább várni.

Azóta is együtt vagyunk, már 2,5 éve.

Erről még nem tudok nyilatkozni, gyermekem még nincsen. :)

19L

2015. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. dec. 10. 18:48
 33/38 anonim válasza:
16%
Én 12 évesen vesztettem el a szüzességem és szerintem ez a kor remek és a lányom már 11 évesen elvesztette de nekem ezzel semmi bajom
2015. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 picoka92 ***** válasza:
92%
15 eves voltam, 4 honapja voltunk egyutt. Most 24 vagyok, es o az egy eves fiam apukaja. Azota is o nekem az elso! Szerintem az utolso is. :)
2015. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 picoka92 ***** válasza:
59%
Ja, ha felelossegteljesen csinalja, csinalhatja tolem 15 evesen.
2015. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
82%

14 voltam (10 évig voltunk együtt.)

Lányom van. Tőle...

Ha kapcsolatban van, megbízható fiúval, tegye.

Nem vagyok híve rohadtul amúgy, hogy megkülönböztessem bármilyen szempontból nemek szerint az embereket, sőt, ettől a gyomrom kifordul. Pl, ha fiú, csinálja, ha lány, akkor meg úristen... Na ettől rosszul vagyok.

27N

2016. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Kedves 30-as válaszoló, hasonló cipőben járunk. Én is 16 évesen vesztettem el a szüzességemet, szintén 30 feletti férfivel. Rettenetesen megbántam, butuska csitriként elhittem, hogy szeret, de sok-sok év távlatából már tisztán látom, hogy csak kihasznált.


Valahol a lelkem mélyén féltem a kislányomat egy hasonló szituációtól, így már előre készítem magam arra, hogy tapintatosan ugyan, de elmagyarázzam majd neki, hogy ilyen kapcsolatokba nem érdemes belemenni.

2016. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de hidd el, h ha felkeszited a kislanyod, akkor nem fogja elkovetni ugyanezt a hibat. Ha megis, akkor majd tanul belole, mint mi. 😊 Minket is ovtak ilyenektol, bar nekem nem volt jo kapcsolatom anyukammal, igy nem nagyon erdekelt, h mit beszel. Nekem halisten fiam van, de pont a napokban gondoltam ra, h en most fiatalabb vagyok, mint az a ferfi akkor, es elborzaszt, h milyen fiatal voltam hozza kepest.
2016. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!