Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Nem szeretném...

Mit tegyek? Nem szeretném megsérteni anyukámat 18L

Figyelt kérdés
Régóta vágyom egy jó laptopra, mert a régim elromlott, és folyton kapcsolódik ki. Már elég sok pénzt kigyűjtöttem rá, s még számitottam, hogy születésnapomon kapok pénzt a nagyszüleimtől meg rokonoktól és akor megvehetem. Egy Dell i3-ast vagy i4-est szerettem volna venni. Még csak negyede hiányzott. A testvérem a tegnap véletlenül elárulta, hogy laptopot fogok kapni a születésnapomra, s kérdeztem, hogy milyent, s megmondta, de gyenge. S mondtam hogy nekem ne vegyenek semmit se a születésnapomra. S ha megmondom, hogy nem szeretem, és tovább gyűjtöm a pénzem egy másik laptopra, félek, hogy megharagszik. Nagyon gyengének tűnik, dell inspiron 15.
2015. nov. 25. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mit értesz gyenge alatt,és hogy mire használnád,de ebben is i3-as proci van,tehát amit te szeretnél Dell i3. ;) illetve ddr3-as memória.Nem mondanám gyengének.A tesód fiú?Mert akkor biztos sokat játszik laptopon,neki nyílván még egy i7 is gyenge lenne.
2015. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt kifelejtettem,hogy a Dell inspirio 15 elég tág fogalom,kb.6 féle van belőle.Esetleg a pontos típusát nem tudod?
2015. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3000.
2015. nov. 25. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én négyszemközt leülnék anyukámmal, és elmondanám neki, hogy tudok arról laptopot akarnak adni szülinapra, de titkon én is erre gyűjtök, és van már kiszemelt fajta is amire, és esetleg nem e vehetnénk meg azt. Ha pótolni kell bele mert drágább akkor szívesen adsz bele, mert így is erre gyűjtöttél. Ilyen egyszerű az egész, és senki nem fog megbántódni szerintem.
2015. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen laptopom van, amit te elvileg fogsz kapni. Teljesen meg vagyok vele elégedve, még egyes játékok is futnak rajta normálisan, max minőségben (Mass Effect1,2,3, Tomb Raider, Dishonored)

Mire akarod használni, hogy gyengének tartod? Nyilván nem a legeslegjobb kateógira, nekem viszont teljesen kielégíti az igényeimet.

Szerintem fogadd el ezt és örülj neki, a pézedből pedig vegyél egy új telefont vagy csak gyűjtögess tovább, egyetemen jól fog jönni:)

20L

2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudják, hogy arra gyűjtök, hisz már régóta gyűjtögettem a pénzem. Azt is mondtam, hogy egy jó laptopot vennék, hogy aztán ne kelljen cserélgessem 2 évenként (a mostani 4 évet tartott). A laptopot nem hiszem, hogy vissza lehet adni, mert az internetről volt rendelve. Sajnálom anyukámat emiatt, hogy megint csalódást okozok neki, hogy nem tetszik amit vásárol (régebb ruhák miatt voltak bajok), s nem tudom, hogy mit tegyek. Gyűjteném tovább a pénzem, hogy majd vegyek egy másikat, s esetleg ezt odaadom a testvéremnek. Nem tudom, mit csináljak. 2 hét múlva van a születésnapom, s még előtte el szeretném mondani.
2015. nov. 25. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
30 napig vissza lehet állni a netes vásárlásoktól, de olvasd el az üzlet oldalán, hogy mit írnak erről. Esetleg linkeld be az oldalt.
2015. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!