Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a...

Szülők! Megengednétek a fiatoknak, hogy alapozót használjon?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
persze, hogy megengedném, miért ne? semmi extra
2015. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Megengedném, persze, de szólnék neki, h sza.rrá fogják cikizni, ha észreveszik az arcán, h alapozó van rajta. Mert észre lehet venni.
2015. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Inkább nem. Nagyon ügyesen kell használni, hogy ne lehessen látni hogy van rajta. Mert az egy lánynál se túl szép, egy fiúnál egyenesen ciki. Most komolyan olyan korban élünk, ahol teljesen elfogadott hogy egy fiú sminkeljen? Ez a sok pozitív válasz engem sokkolt.
2015. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne!? Én is használtam, igaz, én a pattanásaim és az arckeléseim elfedésére, (muszáj volt,) kifejezetten e célra használatos ún. "korrektor krémként. Egy baj volt vele, hogy túl sötét árnyalatú volt ezért egy másik, világosabb árnyalatú alapozóval kevertem, ezt a keveréket vittem fel a problémás helyekre minden gond nélkül fültisztító vattapálcikával, majd sminkecsettel elegyenlítettem a környéken, senkinek fel se tűnt, hogy használtam, am. is a természetesebb arc híve vagyok férfi létemre. Ha ilyen oka van rá a fiadnak, mint nekem, nyugodtan engedd meg neki, sőt, segíts neki a megfelelő árnyalat kiválasztásában! Én is elsősorban édesanyámtól kértem tanácsot ez ügyben! :)
2015. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen, én is használok, és a bőrszínemhez passzolót, eddig senki sem vette észre, pláne fiúk nem. És meg lehet oldani h ne látszódjon. Ha valaki észrevenné meg én azt mondanám neki h nem azért használok mert szeretem hanem mert gázabbul néznék ki nélküle.
2015. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze, a bőrproblémákon segít, ha ráken valami szemetet, és nem hagyja szellőzni.

Inkább elvinném kozmetikushoz.

2015. dec. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!