Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni egy féltékeny...

Mit lehet tenni egy féltékeny kamasszal?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, az első babámat várom. A húgom 15 éves és nagyon féltékeny. Arra is, ha valamit muzatok anyunak a babával kapcsolatosat, vagy amikor anyu előkereste a régi babacuccokat. Napi szinten kapcsolatban vagyunk, mert 4 házzal lakunk arrébb. És nagyon rossz látni ezt a féltékenységet. Eddig ő volt a legkisebb a családban. A másik tesómnak menyasszonya van, rá is féltékeny, ha a húgom is ott van, anyu már hozzá sem mer szólni a lányhoz.
2015. dec. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pontosan mire féltékeny? arra,hogy több figyelmet kaptok most?

erre nincs igazán recept. érdeklődni kell felőle is,kérdezgetni a suliról meg a fiúkról,barátnőkről akármi. ne érezze magát feleslegesnek egy társalgás során.de mást nem nagyon tudtok tenni

bár kicsit gyerekes,örülhetne hogy az egyik tesója házasodni fog, a másiknak gyereke születik. oké, ő a legkisebb,őt még nem érintik ezek, de hát attól még osztozhatna az örömötökben.

2015. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a figyelemre. Sokáig egyke volt mondhatni, mert a nagyobb tesóval messzi városban tanultunk. Most meg hazajöttünk.
2015. dec. 18. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Miben nyilvánul meg a féltékenység? Mond valamit, vagy csak furcsán viselkedik?
2015. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
31%
Szerintem 15 évesen már elég nagy ahhoz, hogy elbeszélgessetek vele. Sajnos ha nem figyeltek oda erre, vagy kerülitek egymást, vagy a babás témát, akkor csak még rosszabb lesz, mert rájön arra, hogy hisztivel ezt el lehet érni, és csak még egy lapáttal rá fog tenni. Szerintem le kéne ülni vele, és megmondani neki hogy attól még hogy otthon vagytok nem fog figyelemből hiányt szenvedni, stb. 20/L
2015. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!