Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen tanácsot adnátok, mit...

Milyen tanácsot adnátok, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már rég tetszik egy osztálytársam, szerintem ez már nagyon komoly dolognak számít. El szeretném felejteni, de így hogy naponta látom, nem megy. Elég sokat idegeskedek miatta... Nem vagyunk közeli viszonyban, pár szónál többet nem nagyon beszélünk, plusz még félek attól is, hogy elvörösödöm. Ha nem mutat irántam érdeklődést, akkor szerintem egyértelmű, hogy nem érdeklem, de azért mégis jó lenne beszélni vele... Milyen indokkal tudnék odamenni hozzá vagy írni neki a facebook-on? Valami olyan téma kellene amiből egy hosszabb beszélgetés alakul ki...
2015. dec. 18. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van olyan tantárgy amiből ő jó (matek , fizika , kémia-szándékosan olyan tárgyak amikbe kell számolni) és tudod ,hogy megy neki kérd meg szünetbe hogy magyarázza el (még ha érted is). Közbe dumáltok , mosolyogj ,legyél jófej.


Ha nem , akkor nem ,de gy próbát szerintem megér.:)

2015. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá valami sulis kérdéssel (mi a házi, érti-e ezt, elmagyarázná-e, stb), onnan lehet a suliról sokat beszélgetni, és ha ez ellaposodik, akkor megkérdezed, hogy mizu/ mit csináltál a hétvégén/ stb. Nyilván egyszerűbb, ha neki is van kedve beszélgetni, mert akkor ő is előre fogja vinni a társalgást
2015. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami házi feladatos téma kellene, onnan aztán terelődhet a beszélgetés tovább arra az adott tantárgyra, a tanárra, majd bővebben az iskolára, stb..:D
2015. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!