Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen engednétek el a...

Hány évesen engednétek el a lányotokat bulizni (szórakozóhelyre)?

Figyelt kérdés
Kivel? Meddig? Milyen feltételekkel?
2015. dec. 18. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
18
2015. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb 16,5 évesen engedett el anya az első igazi szórakozóhelyes bulimra(tesóm személyijével engedtek be, ő 2 évvel idősebb tőlem, de idegenek számára olyanok vagyunk mint az ikrek).

Az akkori barátommal és az ő társaságukkal mentem, és az volt a feltétel, hogy hajnal 2-re azért menjek haza.


Hozzátenném egyáltalán nem volt rendszeres az ilyen eljárogatás. Inkább 20 évesen mentem. Most 23 elmúltam, de egyáltalán nem vonzanak az ilyen helyek.

2015. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez azért sok mindentől függ. Budapesten, vagy egy kis faluban?

Milyen típusú a lány, mennyire megbízható?

Ha egy nyugodt kis faluban megy el egy fiatalok által látogatott szórakozóhelyre, nem egy késdobálós kocsmába és van vele több ismerőse, akik ugyancsak megbízhatóak, legalább egy fiú hazakíséri... akkor én már 15 évesen is elengedném.

De ha pl egy budapesti disco, nem ismerem akikkel megy, meg nem annyira látom megbízhatónak, vagy magára vigyázni tudónak a lányt, könnyen bele lehet vinni hülyeségbe, akkor kétszer is meggondolnám amíg rajtam múlik. Egy idő után már nem kérdezi, meg nincs beleszólás, de amíg van, addig nekem ezek a szempontok.

2015. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16. szülinapom után pár hónappal mehettem először. Közeli barátnővel, úgy, hogy nem iszunk, taxi jön értünk (előre le volt beszélve, hogy fél3-ra ide és oda), és sms-ben jelentkezek. Na, ez a buli olyan rossz emlékekkel zárult (a barátnőm nagyon leitta magát, és utána engem baszott le mindenki), hogy egy ideig nem is vágytam buliba. Amikor kb fél évvel később újra elmentem, akkor két barátnőmmel mentem. Tudták, hogy inni fogok egy kicsit, de nem fogok berúgni, így az egyetlen kérése az volt anyunak, hogy legalább 2 óránként (vagy ha elmegyünk valahova egy helyről) írjak neki smst. Ezután pár hónappal bekerültem egy olyan baráti körbe, akikben én is 1000%-ig megbíztam, meg az egyik csajsziban anya is, így onnantól (városon belül)mehettem ahova akartam. De akkor már inkább 17 voltam. 18L
2015. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én most 15 éves vagyok és pár osztálytársam már bulizni jár (néha kocsma, párszor az a tipikus szórakozóhely) bár ők fiúk. Gondolkoztunk, hogy mikor vége lesz a sulinak elmegyünk bulizni akkor már majdnem 16 leszek.

Megyeszékhelyen lakunk szóval nagyváros.

Teljesen megbízható vagyok, nem csináltam semmi hülyeséget

2015. dec. 18. 20:22
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Erről a saját szüleidet kell majd meggyőzni:)

Nekem nagyon határeset lenne.

2015. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel ,és milyen a hely jellege.De legalább 16 legyen és az a kritériumom lenne ,hogy én megyek érte ,és telefonon elérhetö legyen ,illetve olyan társasággal akik közül ismerek pár embert.
2015. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Győrben lakom, nemrég töltöttem a 16ot, én fiú vagyok, de már kb egy fél éve járok velem egy idős lány osztalytarsakkal bulizni, szórakozóhelyre, és általában éjfélkor kezdjük, úgyhogy őket nem korlátozzák a szüleik, mindig reggel érünk haza
2015. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Osztálytárssal mennék és anya ismeri őket.

Viszont az utolsó busz este 11-kor jön el és kocsink sincs bár valamelyik fiú szinte biztos hogy hazakísérne

Na de még soká lesz legalább 6 hónap addig van idő :)

2015. dec. 18. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:

16 évesen már engem is elengedtek, és magam ismerve már elengedném. Nem mondom voltak zűrös estéim de tudtam magamra vigyázni.

A feltétel, hogy nem alhat másnál, vagy hazajön az utolsóval vagy érte megyek. Mindössze ennyi.

Szerintem mindkettő van olyan visszatartó erő hogy ne készüljön ki nagyon.

Én mindig csak azokon az estéken csaptam szét magam amikor nem kellett hazamennem mert barátnál vagy barátnőnél aludtam vagy házibuliban.

2015. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!