Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a gyereketeknek hogy facebookja legyen?

Figyelt kérdés
13 az alsó korhatár regisztrációhoz de mint tudjuk életkort a legkönnyebb hazudni ....lényeg hogy unokaöcsém(9 éves ) ki könyörögte nővéremtől hogy neki is legyen aki hosszas győzködés után bele ment (szigorú ellen őrzés és csak messenger használata miatt) ,de a szüleink ezt megtudták mert nagyon pletykás gyerek és ők finoman fogalmazva ellenezték és töröltetni szeretnék ....2 napja hallgatom a vitát így érdekel hogy név nélküli emberek mit gondolnak róla ennyi idősen lehet face regisztrációja ?

2015. okt. 23. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Az én gyerekemnek 8 éves kora óta van. Akkor költöztünk külföldre, ott tartotta, tartja a kapcsolatot a magyarorszagi barátaival, a családdal. A jelszavát nem tudja -automatikus bejelentkezes van beallitva-, ő nem jelolheto ismerősnek, az üzeneteit időnként at nézem -a feladokat nézem meg és az egyéb mappát.

A gyerekek előbb utabb regisztrálnak és akkor már jobb, ha a szülő tudja ellenőrizni.

2015. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Mivel nekem sincs .neki se engedném !!!!F/28 !!!
2015. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz kérdés, 9 évesnek lehet hogy még korai. Az én lányom még csak 3 éves uh nem tudok nyilatkozni de az unokatesómék gyerekének 12 éves korától van.
2015. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 12 éves korom óta van (de amúgy utána a napokban lettem 13), igaz kb akkor jött divatba. Szerintem 10-11 évesen már megengedhető, úgy hogy a szülő is tudja a jelszavát stb...
2015. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne a szülőnek tudnia a jelszavát?
2015. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kb. 10 éves korom óta van, ennek ellenére tutira nem engedném 13 alatt. A magyarázat egyszerű, az ember kisgyerekként marhára nem tudja felfogni, hogy miket irkál ki. :D Ha visszanézitek bármelyik ismerősötöknél, 10-12 éves korából tele van gáz posztokkal. Én mikor visszanéztem a sajátomat, azt hittem, elsüllyedek. :D :D (Aztán 2 órát szántam arra, hogy kitörölgessek mindent.)
2015. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

14-15.


12 éves lányomnak nincs, nem engedem.


A 16 évesnek egy éve lett, bár addig ő sem szerette volna.

2015. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nektek engedélyt kérnek a gyermekeitek ahoz, hogy regisztráljanak valahova, illetve meg is osztják veletek a jelszót?
2015. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
44%
Én 11-12-től engedném, de úgy, hogy nem nagyon posztolhat magáról fényképeket csak ritkán, és elbeszélgetnék vele arról hogyha lehet ne osszon meg magáról mindent a posztjaiban.
2015. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

13 évesen talán akkor, ha eléggé érettnek gondolnám ahhoz, hogy felfogja a veszélyeit az oldalnak.

Nem lenne célom online elidegeníteni az iskolatársaitól, hisz a legtöbbnek biztos lenne már akkor is facebookja, de elbeszélgetnék vele többször is alaposan arról, miylen emberek vannak online, akikkel óvatosnak kell lennie, ne használja a naplójának az oldalt, ne rakjon ki magáról túl sok nyilvános fotót, pláne és jól gondolja meg, kiről, kinek és mit ír, emrt van, ami kitörölhetetlenül ott marad.

2015. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!