Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Majdnem 16 éves lányotokat...

Majdnem 16 éves lányotokat elengednétek a helyi discoba szilveszterezni? (falu lakunk)

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
ha valakivel megy akkor igen, egyedül nem
2015. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
a, hogy falun laktok meg nem jelent semmit, tavaly egy fickó a volt nőjét megfojtotta és a disznóólba elásta a hullát, a balástyai rémről meg nem is beszélve ahol a faluban 4 nőt megölt és megerőszakolt
2015. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
igen
2015. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Faluhelyen mellesleg cifrább dolgok történnek, mint a városi bulihelyeken :D

Én elengedném a saját lányom, de neked kell tudnod, hogy a tiéd mennyire felelősségteljes, mennyire tud magára odafigyelni, tudja-e tartani a mértéket ha alkoholról van szó (tudom, nem szolgálnak ki 18 alattit, de ettől függetlenül hozzájuthat alkoholos italhoz, ami nem feltétlenül probléma ha tudja hol a határ), kivel megy, a baráti társaság mennyire megbízható stb..

2015. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Én 18/L vagyok szinte még magam is gyerek:D Nyilván mindenki vágja mik történnek egy discoba..piálás,szex stb. a legrosszabbat nem mondom (drog) de kétlem,hogy egy kisebb faluba ilyen veszélynek lennének kitéve az emberek,bár minden megeshet ma már. De ha lenne egy lányom én elengedném de csak akkor ha tudnám kikkel megy,és megbízhatóak. Ha részegen jönne haza akkor 18 éves koráig sehova nem mehetne el.Egy 16 éves lány nem veszít semmit;)
2015. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
18 év alatt nem, házibuliba talán, ha ismerem azokat akikkel megy
2015. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális a lány, hív ha megérkezik meg mikor elindul, telefonon bármikor elérhető, és megígéri hogy nem issza le magát a sárga földig, akkor igen.
2015. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Baratnoim is ott lennenek, plusz jo par ember akit ismernek anyuek:)
2015. dec. 25. 20:39
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen elengedném de nem reggelig. Mondjuk éjjeli 2-ig. #5 Neked pedig remélem nem lesz gyereked.
2015. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
En nem engednem. De meg nem is 16 eves a lanyom.. De ha te elengeded,mindenkeppen fel kell vilagositani,hogy ne fogadjon el olyan alkoholt/uditot,amit nem a szeme elott ont ki a PULTOS. Idegenekbe ne bizzon,ittas sofor melle ne uljon be,sot..jobb ha senki melle! De a kabitoszerek miatt nagyon kell figyelni.
2015. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!