Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok akik otthon vagytok...

Kamaszok akik otthon vagytok és nem mentetek sehova szilveszterezni, nem érzitek kicsit rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Én itthon vagyok a szüleimmel meg még egy házaspárral , de igazából netezni , zenét hallgatni és filmet nézni fogok egész éjszaka és nem érzem magam a legjobban ebben a helyzetben , egyedül. Ez lett volna ez első év ,hogy valahova elmegyek szilveszterezni , de nem kaptunk helyet, ahol lehettünk volna, így nem lett belőle semmi. 14L és most ne kezdjétek légyszíves azokat,hogy még kis taknyos vagyok stb. ,mert a korombeliek mind házibuliban vagy ilyen helyeken szórakoznak és amúgy is 9. osztályos vagyok...

2013. dec. 31. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
NEM
2013. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát én is egy bulis helyen szeretnék lenni ahol elefánt van,meg egy tortából kiugrik egy ember:DD ilyesmin<3 (persze nem drogos alkoholos bulin..csak ilyen különlegesen)


de itthon vagyok egésznap..:/ netezés..szóval átérzem..

13/l

2013. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Én 18 vagyok, és még egy kicsit sem érzem rosszul magam. :)
2013. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Én meg 19, és nem.

Lesz még rá alkalmad, ne izgulj ezen.

2013. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Én is itthon vagyok, de nem érzem rosszul magam. Hívtak mondjuk ide-oda, de nem nagyon szeretem a tömeget, üvöltő zenét, ilyesmit. Jó nekem itthon, olvasok, filmet nézek, barátnőimmel beszélgetek, szóval elvagyok. :)

16/L

2013. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

nem mentem sehova, előző évben voltam, 2 buli között mászkáltam, ebben az évben inkább itthon maradtam. jól elvagyunk, megy a hülyéskedés. tesóm is itthon van, pedig 22 éves, és jól érzi magát velünk, nem akart sehova menni.

16/L 10. o

2013. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem nagyon tudok mit kezdeni 4 5o körüli emberrel, max. odamennék és hallgatnám amit beszélnek.
2013. dec. 31. 21:13
 8/22 English ***** válasza:
69%
Kártyázzatok például. Mi tavaly meg azelőtt is nagyszüleimnél voltunk, ott is idősek voltak, de mi jót kártyáztunk és pizzáztunk velük. Egyébként én se mentem sehova egyik évben sem, csak rokonokhoz, de abszolút nem érzem rosszul magam, sőt nem is hiányzik, hogy bulizzak. 18/L
2013. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát azért én nem nagyon érzem jól magam a miatt is ,hogy van alkohol és akkor kicsit a fejükbe száll egyeseknek az alkohol és kicsit férre beszélnek , ezért nem is szeretnék valük ilyen dolgokat csinálni. Itthon mindig csak unatkozok és már várom azt ,hogy nekem is jól teljen egy szilveszter és igazán jól érezhessem magam. :)
2013. dec. 31. 21:55
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Sétálni voltam, gyönyörű volt, imádom a belvárost; ennél többet nem tervezek jövőre és utána sem. Nem vagyok híve ezeknek a szétcsapós diszkós kirándulásoknak - nem ítélem el, de az én világom nem ilyen.

14/L

2013. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!