Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy olyan 15 éves lányról,aki köztudottan dogozik,iszik,emiatt sokszor hiányzik az iskolából,és rendszeres szexuális életet él a 18 éves barátjával?

Szülők,kamaszok véleményére is kíváncsi lennék


Nem én vagyok ez a bizonyos lány! 15/L


2016. jan. 12. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Álnaív kérdés. Mi a kérdésed valódi célja? Ki ő neked?
2016. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt szeretném megtudni,hogy ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Nekem ő az osztálytársam,régebben a legjobb barátnőm volt de már nem vagyok jóban vele pont ezek miatt a dolgok miatt.

2016. jan. 12. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

koraérett. ugyanilyen voltam én is tiniként...az osztálytársaim ugyanúgy furcsán néztek rám mint te. akkor ismertem meg a párom. 18 éves volt...17 évesen hozzáköltöztem (nem volt rossz viszonyom a szülőkkel, ellenkezőleg, csak liberálisok) elég sokat jártunk bulizni, benne voltunk az iskolai életben. De azért a tanulást nem hanyagoltam. nem voltam épp jó tanuló, és tudtam hogy nem akarok beállni a tömegdiplomások közé hanem okjre megyek, ahhoz volt elég pontom....

ezért is lenéztek persze.


lényeg a lényeg, az okj után dolgozni kezdtem. ők még javában tanultak, amikor én a szakmámmal már 300-400 nettó körül vittem haza. A párom kitartott mellettem, 10 év után vett feleségül, most várom a 2. babám.

a barátnőim, akik akkor lenéztek, most kezdenek bulizgatni, hiszen most végeztek a sulival, eszük ágában sincs családot alapítani, noha lassan 30 évesek....


szerintem nem csináltam rosszul...kellettek hozzá a támogató szülők is, az biztos, meg a párom, de alapvetően nem lettem egy sz..r ember :)

2016. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Hogy mit gondolok róla? Sajnálom. Nem tudom mi a pontos oka annak, hogy ilyen életet él, de mindenképp rossz úton van szegény.
2016. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, és egy csaj van aki kitartott mellettem a suliban, ő a mai napig a barátnőm, azóta nem beszéltünk arról a korszakról az életemben, de nagyra értékeli amit elértem az életben, és én őt úgyszintén, független attól hogy ő teljesen másmilyen mint én - pont az ellenkezőm. Szóval talán állj ki a barátnőd mellett, mert lehet hogy most lesz rád legnagyobb szüksége.
2016. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat jöhetnek még:)

Tudjátok, mi általánosba is együtt jártunk és 8.-ig legjobb barátnők voltunk:(

Aztán egyre jobban kezdett lecsúszni.Kezdetben még próbáltam segíteni neki de aztán meguntam. Veszekedett velem,elhordott mindennek ezért inkább hagytam őt

De most kicsit lelkiismeret furdalásom van..mert ha nem hagytam volna cserben őt lehet hogy most nem itt tartana

Hiányzik ő is és tényleg nagyon rossz így:(

2016. jan. 12. 20:38
 7/15 A kérdező kommentje:

A szülei nem igazán foglalkoznak vele,talán ez is lehet az oka hogy ide került

Megismerkedett ezzel a sráccal,(amúgy sincs túl jó híre ennek a fiúnak itt a környéken),ő meg belevitte mindenbe :(

Én is sajnálom,de szerintem már nem akarna velem szóba állni

És ez részben az én hibám lehet türelmesebbnek kellett volna lennem vele:(

Hallottam olan pletykát is hogy a fiú már bántotta is őt,de nem tudom hogy ez igaz-e

2016. jan. 12. 20:41
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan bűn, amit ne lehetne megbocsájtani, ha egy barátság őszinte...nekünk is voltak mély időszakaink...a barátnőm állandó választás előtt állt, mert a barátja aki az osztályból való és aki mostanra a vőlegénye, utált engem az életmódom miatt...így volt olyan hogy elfordult tőlem, és a hátam mögött elhordott engem r...ncnak meg mit tudom én minek, de alapvetően én őt sosem bántottam, és talán ez az oka, hogy felül tudtunk kerekedni a diákkori sérelmeinken. Ma már annyira jelentéktelennek tűnik az egész...

szerintem a barátnőd egy életkori sajátosság miatti problémával küzd - szeretné hogy vele foglalkozzanak - talán mert a szülei nem teszik vagy nem tudom...a legjobban úgy tudsz neki segíteni, ha valóban vele foglalkozol, és nem pont hátat fordítasz neki. Ismerd meg a barátját, a társaságát, légy része - ameddig a saját határaid engedik - és legalább szem előtt tudod tartani és lebeszélni ha valami nagy hülyeséget akarna csinálni.

2016. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy drog, az mit takar? És rendszeresen "drogozik" vagy csak alkalmanként?


Mert ha az a drog az fű, és kb. arról van szó, hogy a csaj úgy havonta-kéthavonta egyszer betép, akkor a fenti leírásod szerintem simán illik egy átlag 15 éves lányra. Legalábbis én nem látok ebben semmi kirívót. Én jó suliba járok, a többség mégis csinált nálunk ilyesmiket 9.-ben és persze még később is.

2016. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen drog,de szerintem durvább mint a fű

Van hogy teljesen pörög,van hogy be se jön a suliba vagy éppen teljesen magába van zuhanva és sír,és nem hajlandó elárulni hogy mi baja.

A tanároknak is visszaszól egyfolytában,több dologból bukásra áll,pedig úgy képzeljétek el hogy 7.-ben még majdnem kitűnő volt,és egyáltalán nem volt ilyen beszólogatós

Teljesen kifordult magából,mindenkivel durván viselkedik ezért utálja már lassan mindenki:(

Úgy sajnálom szegényt,és tudom hogy az én hibám is

Szerintetek érdemes lenne beszélnem vele? Már ha egyáltalán bejön majd a suliba:(

Ma már eleve csak a 3. órára érkezett be, alig tudott menni,aztán hirtelen óra közben rosszul lett és haza küldték..:(

2016. jan. 12. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!