Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy olyan tini...

Mit gondoltok egy olyan tini lányról aki tipikus kamaszként iszik, bulikban cigizők sőt van amikor füvezik is 16 éves?

Figyelt kérdés

Sokak szerint normális , hogy leissza magát és volt olyan ,hogy pénteken azt se tudta ,hol van, és még vasárnap is hányt. A buliban csókolózott több sráccal.

Máskor házibulikban szokott inni, de ott az a természetes, inni inni.

Anya ezt elítéli, de amúgy igaza is van, mi van ,ha valaki megerőszakolja? Nem gondolnak ilyenbe bele, anya mondta.


De az viszont jó pont ,hogy tanul, még ha hétvégén ezt csinálja is.


2015. ápr. 12. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem vagyok maradi, de én úgy gondolom hogy ez nagyon korai még. Az a baj a mostani fiatalsággal hogy nagyon hamar felnőtté akar válni csak nem ez a módja neki. A buli ráér később inni meg minek ? ha még csak szimpla bulizásról volna szól akkor okés de minek egy 16 évesnek pia? ezzel csak azt fogja elérni hogy 20 évesen teljesen kiég és semmi nem lesz érdekes számára, aztán jönnek a keményebb drogok és kész a baj... sajnálatos hogy ide jutott a fiatalságnak a többsége..
2015. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nálunk a legtöbb 15 éves már a kocsmában iszik, rendesen részegesedésig.
2015. ápr. 12. 18:01
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én is ittam, cigiztem, buliztam kamaszként, semmi bajom nem lett tőle, 1-2 év alatt kiéltem magam, egyetemen már nem érdekelt az ilyesmi, megkomolyodtam, tanultam, dolgoztam és párkapcoslatom volt. Aztán lediplomáztam, férjhezmentem és teljesen normális ember lett belőlem.
2015. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Értem, de anya mindig azt mondja ezekről ,hogy senki lesz belőlük, és ha én is ezt csinálnám belőlem is egy lumpuló ,munkanélküli lesz. Anya azt mondja nincs rá szükségem, de kíváncsi vagyok milyen lehet csókolózni, stb


17 F

2015. ápr. 12. 18:06
 5/23 A kérdező kommentje:
És ha utolsó ,ittas lettél volna megerőszakoltak volna akkor mit csinálnál volna utána?
2015. ápr. 12. 18:11
 6/23 anonim válasza:
0%
Azert ne felejtsuk el,hogy ezeknek a fiataloknak kene,hogy legyenek olyan szuleik,akik biztos csaladi hatteret,felelos ertekeket,szilardsagot hoznak..egy16eves lany meg akkor is felig gyerek,ha o mar felnottnek hiszi magat. Tettei lelkiallapotot, valaszreakciokat tukroznek,es a legkevesbe az segit,ha valaszul elutasitast es hibaztatast adunk vissza. En is kb. ennyi idosen kezdtem a bulizast,ivast,pasizast,es bar ertelme nem sok volt,akkor azt kellett megtapasztalnom. Ha biztos csaladi hatter all mogotte, es normal merteku szuloi kontroll, beszelgetesek,csaladi elet,akkor visszater majd a normal kerekvagasba idovel, es nem egy kapualjban drogozva erik majd a 20-as evei sem. Bizni kell benne,de nem kontroll nelkul!
2015. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális. Akkor sem, ha az átlag ezt csinálja. Tipikus unszimpatikus, végtelenül buta, önpusztító viselkedés, ami csak az érzelmileg instabil embereket elégíti ki. Ismerem normális kamaszokat is, akiknek a mérce ennél jóval magasabban van. De ahogy Csernus szokta mondani, ilyen emberek is kellenek, hogy tudjuk, milyenek nem akarunk lenni soha. Ellenpéldának.
2015. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Imádom őket,tényleg! :)


36/Kan

2015. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nem tudom, hol élsz, felénk a tipikus kamasz nem ilyen...
2015. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 18:11

Olyan részeg sose voltam, hogy ne tudjak magamról. Ha meg valaki meg akar erőszakolni, megerőszakolhat józaon is. nem szabad egyedül mászkálni haza éjjel és kész.

2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!