Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen energiam tanulni?

Figyelt kérdés

Erettsegi elott allok Hetkoznap faradt vagyok, 2 oranal tobbet nem tudok tanulni, hetvegere pedig csaladi programom van (szombat es vasarnap delutan), igy csak delelott tudok tanulni, de sajnos nem vagyok kepes koran felkelni. Mindig maximalisan szeretnek teljesiteni, az erettsegin is. Felek, hogy nem leszek kepes erre. Ti hogy tanultok? Milyen modszereket alkalmaztok?



Bocsanat az ekezetekert


2016. jan. 24. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Tavaly érettségiztem. Mondd le a hétvégi programokat vagy nem lesz jó az érettségid. Az utolsó évben napi 4-5 órákat tanultam, a legvégén Májustól pedig 9-10 órát az érettségi szünetben. Csak rá kell venned magad, nem lesz könnyebb ha nem tanulsz. Csak még idegesebb leszel az érettségi miatt, mert azt fogod gondolni hogy nem tettél meg mindent hogy jó legyen.
2016. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegesítsetek már. Ha eddig rendesen tanultatok, az érettségire külön kb semmit nem kell tanulni, csak átolvasni.

Én tavaly végeztem, az egész utolsó év egy nagy buli volt, nem múlt el hétvége összeröffenés nélkül.

Kifejezetten "tanulni" is csak a szóbelire tanultam, átolvastam a tételeket a szóbeli előtti hétvégén.

Nem kell megszűnnie az életednek azért, mert érettségizel.

Mondom ezt 4-5ös érettségivel úgy, hogy németből emelteztem.

2016. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne 2 óránál többet tanulni? Én is végzős vagyok, csak dolgozatokra tanulok, például egy átlagos töri TZ-re 1-2 órát. Jeles tanuló voltam tavaly év végén és most is az vagyok félévkor.

Így tehát heti átlagban tanulok 2-3 órát (tehát egy héten összesen)

18/F

2016. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!