Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14 éves lányt milyen...

Egy 14 éves lányt milyen sűrűn és meddig kéne elengedni bulizni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
max 11-ig,péntek és szombat
2010. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
péntek fél 10, szombat 11. bőven elég.
2010. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
71%

Még jó hogy a legtöbb buli 9kor kezdődik:D

Engem 1ig néha éjfélig engednek el pénteken.

15/f

2010. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
De te fiú vagy. Ha olyan a buli, hogy lehet érte menni, akkor is max. éjfél, és egy héten csak egyszer.
2010. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

Minden héten elengednétek egy 14 éves lányt este 11-ig mindkét nap? Szerintem ez egy kicsit sok. Bár ki tudja, majd ha az én lányaim is annyi idősek lesznek, hogy fogok gondolkodni.


Engem általában péntek este engedtek csak el, s addig is 10-ig annyi idősen.... :)

2010. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a lenyeg, hogy mikor es meddig engeded, hanem, hanem a kozos bizalom. Ha mindent megbeszeltek, megbizhato es komoly gondolkodasu, akkor akar minden este barmeddig elengedheted, nem fog bajba kerulni. Ha nincs meg az osszhang, akkor akar bezarhatod a szobajaba evekre is, akkor is folyton kalamajkaban lesz.

Amugy nincs olyan butasag, amit csakis es kizarolag ejfelkor vagy egykor vihet vegbe, es meg lehetne akadalyozni azzal, hogy tizre hazarendeljuk a lanyainkat.

15 eves lany annya

2010. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Kompromisszumokkal.

Pl.: két hétig csak 4-5 öst kap akkor elengedném.

Vagy pl ő mosogat 2 hétig stb..

2010. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
engem a 16.szülinapomon engedtek el először,akkor is éjfélre haza kellett jönnöm...nagyon féltettek,de most hogy van egy lányom belátom miért.14 évesen nem kell buliba menni
2010. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a 15 éves lány anyukája (kb. 2-vel feljebb) ír nagy igazságot. Baromság, hogy 10-ig meg eddig addig csak ekkor. Én 14 évesen már simán jártam bulizni és baromi szar volt, hogy ott vagy a hangulat kellős közepébe (nem piára gondolok, hanem a társaságra) és neked haza kell menni. Szerintem nincs annál rosszabb. Abban az időben mondjuk én a menő csajok közzé tartoztam, de sosem csináltam volna olyat amit nem illik vagy gázos és nem kerültem rossz társasába sem.

Most nekem is van már 1 lányom, a másik pocakba, szerintem tuti izgulni fogok érte, de a kommunikáció nagyon fontos. Azt is baromságnak tartom, hogy 2 hétig ő mosogat. AZ milyen már?! Anyám is ezt csinálta, hogy állandóan takarítottam otthon mint a güzü, aztán ha meglátta az volt a reakció, hogy nem mégy sehova. Ha nem csináltam meg akkor meg én vagyok az utolsó senki. Na de ez más téma.Tényleg tetszik a hozzászólása a kamaszlányos anyának.

28/N

2010. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is egy véleményen vagyok a huszonéves lánnyal. Engem a szüleim folyton fogtak. este 8 kor otthon voltam még gimnazista koromban is, 11-12 ben este 9 kor. Minden buliból én voltam az első aki hazamentem, akkor amikor mindenki a legjobban érezte magát. Ez csak akkor lett még kellemetlenebb, amikor párom is lett (11-es voltam) és mindketten felálltunk 1o kor az asztaltól még hétvégén is.

Tény, hogy nem lettem sem k.va sem izlésficamos, de sok kellemetlenségtől megkíméltek volna a szüleim, ha kicsit jobban megbíznak bennem. (okot nem adtam a bizalmatlanságra, mégsem kaptam bizalmat:()

Szerintem hétvégén el lehet engedni 11-12 ig a lánykát, persze kommunikáció, kommunikáció, ezt ne felejtsük el!

2010. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!