Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fontos, hogy kamaszként...

Fontos, hogy kamaszként kiéljük magunkat?

Figyelt kérdés

Tipikusan az otthonülős csoportba tartozok. Nem járok el sehová, maximum sportolni.

De azt veszem észre, hogy ez baj. Azzal, hogy nem járok bulizni együtt jár, hogy nem dohányzom, nem iszom, nincs barátom. De úgy érzem, hogy ezzel kimarad a kamaszkorom. Jól érzem? Vagy ráér még az a bizonyos "bulizós" életvitel?

16L



2016. jan. 27. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő.

Ha te úgy érzed, hogy fontos lenne, de kihagyod, akkor az baj. De nem mindenki igényli a szórakozást.

Én speciel örülök, hogy fiatalon kiéltem magam.

2016. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

később még nehezebb barátokra lelni

a felnőttek között szinte már csak érdekkapcsolatok vannak. aki igaz barát, az gyerekkorból van, legtöbbször.


kiélni nem kell, de mmost van sokmindennek az ideje kamaszként.

2016. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ráér a bulizás még bőven. De ha nem érzed jól magad olyan környezetben, akkor nincs értelme erőltetni.

Én is olyan voltam mint te, de egyedül azt bánom, hogy értelmesebb programokat se találtam magamnak.

Ha vannak barátaid, akkor velük járj el sportolni, korizni, úszni, moziba, színházba, kiállításokra, stb.

2016. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Hát pont ez az, hogy te érzed.

Én mondjuk azt érzem, hogy sok minden kimaradt az életemből, pedig még "csak" 17 vagyok. Engem zavarnak ezek a dolgok, másokat pedig nem érdekelnek.

16-ként volt barátnőm, de 13 évesen már szerettem volna, és sajnálom, hogy tipikus gyökér 13 évesként viselkedtem, nem beszéltem lányokkal mikor még volt rá bőven lehetőség. Nekem ez fáj, más pedig azt mondja, ennyi idősen nem is kell ilyenekkel foglalkozni.

2016. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

nem érzed jol. nem marad ki semmi. én sose voltam bulizos..nem is hiányzott.

28 évesen "éltem ki magam"- egy 10 napos nyaralás alatt. na elotte se utána se mentem tobbet -buli nyaralásra :D pont elég volt annyi :D

2016. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve semmivel. Egyéniség függő, van aki akkor érzi igazán jól magát, amikor otthon a megszokott kis vackában lehet, olvas, rajzol, akármi hasonló, és van aki nem találja a helyét, ha nem nyüzsög, zajlik körülötte az élet. Ha neked nem hiányzik ne erőltesd, úgysem éreznéd jól magad. Lehet, hogy nem most, de egy év múlva rád tör, akkor sem lesz késő.
2016. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hűha.. köszönöm a gyors válaszokat :D Igazság szerint bulizni nem szeretnék még csak félek, nehogy kimaradjon az életemből.
2016. jan. 27. 21:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is 'otthonülős' vagyok, bulizni/inni/cigizni én sem szoktam. Viszont nekem minden este edzésem van, így mire hazaérek rendszerint nagyon fáradt vagyok. Ettől függetlenül vannak barátaim, nem vagyok magányos egyáltalán. Én nem érzem úgy, hogy valamiből kimaradnék, vagy lemaradnék valamiről. Viszont ha te úgy érzed, hogy 'ki kell élned magadat' , akkor tedd azt, bár csak azért tenni valamit mert a többiek úgy csinálják, nem biztos hogy jó 'filozófia' :) Én nem érzem magam kevesebbnek emiatt. 17/L
2016. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Neked akkor nem a felsorolt dolgok hiányoznak, hanem a barátok. Csak azért csinálni őket, hogy szimpatikus legyél a többieknek, hülyeség.
2016. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kamaszkornak egyáltalán nem velejárója a dohányzás és a föld alá ivás. Ezek csak rossz szokások, beidegződések, korszellem.
2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!