Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány hónap együttjárás után...

Hány hónap együttjárás után tartanátok helyesnek a pettinget, ottalvást, és a szeretkezést a 16 éves lányatoknál?

Figyelt kérdés
A fiú 18 éves.
2016. febr. 1. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Sok. Ilyen fiatal korban könnyen jönnek-mennek a barátok/barátnők meg sokszor kiderül, hogy mégsem illenek össze. Nem azt kapják egymástól, amit gondoltak volna.

Ezért jobb, ha nincs mindegyikkel szex, csak amikor már valóban kialakul egy komoly kapcsolat. 5-6 hónap kb.

Ottalvásnak nem örülnék. Nem a szex miatt. De jobb szeretem, ha otthon alszik.

2016. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És a fiú ottaludhatna nálatok mondjuk fél év után?
2016. febr. 1. 18:07
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy milyen az a fiú. Ha jól meg vannak, akkor igen. Most családi házban élünk, így nem vagyunk egymás szájában. Viszont korábban egy kétszobás lakásban laktunk, ott nem örültem volna egy számomra szinte idegennel osztozni a wc-n, fürdőn, kerülgetni a lakásban, mert ott azért nem nagyon van hely. Szóval ez azért elég sok mindentől függ.
2016. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
2év együttjárás után...
2016. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Három hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat. A fiút ismerik, nem mutatják semmi jelét, hogy ne kedvelnék (pár délutánt már töltött nálunk). Nagy, emeletes házban élünk. Petting már 2 hónap után volt, és már kezdek megbarátkozni a szex gondolatával is. Még pár hetet/hónapot várni szeretnék vele, viszont érdekelne a szülők véleménye is. Ha nagyon le akarnánk feküdni megtehetnénk délután is, mikor itt van, mégsem ugrunk fejjel az ágyba felelőtlenül. Természetesen védekeznénk.
2016. febr. 1. 18:25
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Én nem kértem engedélyt a szüleimtől a szexhez.

17 éves voltam, nem gondolom ezt utólag sem korainak.

Nem aludtunk egymásnál. Délutánonként voltunk együtt, amikor nem volt otthon senki sem.

Utólag elmondtam anyukámnak, mert jóban vagyunk. De nem az engedélye miatt. Nem is szólt semmi rosszat. Csak arra kérdezett rá, hogy védekeztünk-e.

2016. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy ki volt az az ökör, aki mindenkit lepontozott egy olyan kérdésnél, ahol nincs helyes válasz, csak vélemény nyilvánítás. Ezúton üzenném neki, hogy attól, hogy nem ért ezzel egyet nem szükséges a piros kézre nyomni....
2016. febr. 1. 21:35
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a bokorban meg a suli wcben történik akkor teljesen természetes.
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Egy ev minimum!
2016. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Minek varjon egy evet?
2016. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!