Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek ha a...

Szülők! Ti mit tennétek ha a lányotok ilyen kérdést tenne fel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb.1,5 éve chatelünk.A szüleim errõl nem tudnak.

Én Debrecenben lakom õ meg Sopronban ... :/ Viszont a srác azt mondta eljönne hozzám 1-2 napra

Ti megengednétek?

Én 15 õ 16



2016. febr. 18. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Így a semmiből, azt sem tudván, hogy 1,5 éve chateltek, nem. Avasd be anyukádat, tudjon a fiúról, mesélhetsz neki róla, és akkor esetleg.


De még így sem látnám vendégül a házamban, mégiscsak egy idegen. Találkozni szívesen találkozom vele, nyitott vagyok, de azért elszállásolni nem fogom.

2016. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

én megengedném. ennyi idősen hozzánk is jöttek anyuék számára többé-kevésbé ismeretlen haverok... mondjuk annyi különbséggek, hogy hétvégi házba, vagyis mellé sátorba :D

király bulik voltak!


de 16 évesen minket is elengedtem 2-3 éjszakára sátorozni "ismerőshöz", de idegen helyre.

2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
ELjöhetne, de reggel jöjjön, este menjen haza.
2016. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

Fogalmad sincs, hogy mit csinálsz. 1.5 éve tartod a kapcsolatot egy VADIDEGENNEL. Gondolom meséltél neki magadról, merre jársz, mit szeretsz csinálni, hol tanulsz, milyen az otthonotok, stb. Tisztában vagy vele, hogy mit kockáztatsz, vagy teljesen elvette az eszed a gőz, hogy valaki szóbaáll veled? 15 vagy most, tehát ha jól értem 13 évesen elkezdtél chatelni és személyes dolgokat megosztani a neten. Úgy vágnám ki a géped anyád helyében a kukába, hogy nyoma sem lenne érettségiig. Lenne napi 1 óra neted a tanulásra a nappali közepén, míg ülök a hátad mögött, aztán ennyi. Felelősségérzeted nulla, kislány! Gondolkodj el rajta, hogy mekkora mázlid volt, hogy nem egy bűnöző, aki kipakolta a lakásotokat, vagy elkapott útban a suliba menet!


Ajánlom figyelmedbe, hogy mekkora mázli, hogy a fekete furgon nem érted jött (még):


[link]


N31

2016. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

ne csináljátok már!

20 éve nem chateltünk, hanem vadidegenekkel leveleztünk rendesen, postán.

én is leveleztem nálam 2 évvel isődebb fiúval 11 éves koromtól 17 éves koromig úgy, hogy sosem láttam, 1x cseréltünk fényképet. Teljesen odavoltam mégis érte, mindent tudott rólam, mindent tudtam róla. 15-20 oldalakat írogattunk egymásnak hetente, hogy ki mit csinál, család mit csinál, mikor hova megyünk, stb.

basszus, a hangját is csak 4 év után hallottam először, amikor telefonunk lett.


Ő is jött volna hozzám, amikor 15 voltam, meg volt szülőkkel beszélve, csak sajnos az élet közbeszólt :(

utólag jó ez így, de akkor nagyon szomorú voltam.


a szülők meg... hát megmondom őszintén, 15-16 évesen, ha valamit akartam, elértem. ha valamit nem kaptam meg, lódítottam és megszereztem. szülők is úgy gondolták, ilyen esetekben jobb, ha otthon van a leányzó (és egy idegen), mint ki tudja hol alszik majd a gyerek?!

és igen, volt idegen is, akit aznap este mutattunk be tesómmal szülőknek... mert együtt buliztunk (nemrégóta ismertük), lekéste a buszt, itt aludna. itt aludt. nem rabolt ki, nem erőszakolt meg, nem ölt meg.

azóta is (18 éve) tartjuk egymással a kapcsolatto, jó ismerős lett.

2016. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Mázlid volt. Ennyi a történet. Van, akinek nincs szerencséje.
2016. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
20 éve anyámék vadkempingeztek és stoppoltak. Ma erre bíztatnál egy tinit? Nem, mert 20 éve nem voltak lépten-nyomon balhék. Ez már nem az a világ! Ideje észrevenni!
2016. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
biztosan nem.
2016. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Amennyiben beszélhetnék a fiú szüleivel úgy elképzelhető, hogy megengedném, viszont valószínűleg külön szobába lenne az alvás.


3 lányom van amúgy.


Úgy gondolom, hogy a chaten nem csak pszichopaták vannak. Úgy vélem, hogy amennyiben a lányom megbízik bennem támogatom és segítek neki összehozni a találkozót, minthogy hazudjon és a hátam mögött szervezkedjen.

2016. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
1.5 éve titkolja. Milyen anya-lánya kapcsolat ez?
2016. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!