Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek ha a...

Szülők! Ti mit tennétek ha a lányotok ilyen kérdést tenne fel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb.1,5 éve chatelünk.A szüleim errõl nem tudnak.

Én Debrecenben lakom õ meg Sopronban ... :/ Viszont a srác azt mondta eljönne hozzám 1-2 napra

Ti megengednétek?

Én 15 õ 16



2016. febr. 18. 13:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20%

Ezt a választ úgy írom, hogy én is ismerkedtem már meg neten (találkoztam is velük, és sokkal jobbak, mint online :) ).


Először attól tenném függővé, hogy mennyire felelősen használod az internetet. Megbízható oldalon találkoztatok -e? Elég jó emberismerő vagy -e ahhoz, hogy kiszúrj egy csalót? Adtál -e ki neki magadról bizalmas adatokat? Mennyire gondolod át, amit ott teszel?


Másodszor attól tenném függővé, hogy mennyire ismerem én, és mennyire ismered te a srácot. Úgyhogy valahogy szép lassan be kéne adagolnod neki, hogy már 1,5 éve chatelsz vele. Mondjuk lehet, hogy így kicsit ki fognak akadni a szüleid. Esetleg ha látnak róla képeket, hallanak róla sztorikat, tudják, mit tanul, hány éves, mi a hobbija, milyen gyerek, mit csinálnak a szülei, nagyobb biztonságban tudnak.


Első találkozásra még nem javasolnék ott alvást. Talán az lenne a legbiztonságosabb, ha mindketten találkoznátok előtte valahol egy egész napra (mondjuk Budapesten), ott te is meglátod, milyen a srác élőben, kicsit más dimenzióból is megismered, aztán ha még mindig ugyanúgy jó a kapcsolatotok, én is szívesen megismerném szülőként.

2016. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
21# szóval szerinted egy 15 éves debreceni kislány menjen el (lehet életében először) Pestre, azért, hogy találkozzon egy általa soha nem látott vadidegen emberrel, aki vagy az, akinek mondja magát vagy nem. Te hány éves vagy bazki, hogy ilyenek jutnak eszedbe?
2016. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%

nem látok semmi rosszat benne. ha a fiú képes ekkora távot utazni miattad, akkor az már jót jelent.

De szerintem nem várhatod el,hogy nálatok alduhasson.

napközben legyetek együtt, ő meg éjszakára menjen egy szállóba. én is debreceni vagyok, van a városközpontban is ahol 1-2 napot meg lehet szállni jó áron.

másnap meg szintén még együtt vagytok, utána meg kikíséred a nagyállomásra és kész. ha úgy érzitek jó volt együtt, akkor legközelebb meg te mész majd. (de ilyen esetben jobb,hogyha bemutatod legalább egy pár perc erejéig a szüledinek)

de mondom, szerintem semmi rossz nincs benne.

persze, előfordul,hogy egy idősebb pasas adja ki magát fiatalnak hogy csetelhessen tini lányokkal. de azért ez személyes találkozón kibukik!

2016. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én nem. Olyan embert, akit nem ismerek, aznap fogunk először találkozni, nem fogadnék be a házamba. Honnan tudjam, hogy nem tolvaj vagy vmi pszichopata seggarc? (messziről jött ember azt mond, amit akar)
2016. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!