Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek,18 éves lányomnak...

Mit tegyek,18 éves lányomnak 35 éves barátja van?

Figyelt kérdés
Szeret vele lenni. Minden iskolaszünetben jön érte meg minden hétvégén . Ezüstékszereket, telefonfeltöltést, szerelmes vallomást kapott a lányom de nekem ez nem tetszik tiltsam meg a kapcsolatot? Meg tehetem? Vagy mit tudok tenni a kapcsolat ellen elégé tanácstalan vagyok?

2016. márc. 11. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van ez a korkülönbség egy kicsit sok.Nem sok mindent tudsz tenni, a lányodnak kell felébrednie. A pasi megveszi a csillogással.
2016. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%
Elfogadod, a lányod nagykorú.
2016. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát ismerd meg, lehet, hogy tényleg szeretik egymást, és akkor meg minek állnál a lányod boldogságának útjába? Hát végülis amúgy meg nagykorú, ennek nem tudom jelentőségét, hát de figyi má, hat hadd menjen a szíve után. Szerintem vigye haza hozzátok a barátját, és dumcsizzál vele sokat, hogy megismerhetsz, és szerintem maximum tanácsolni tudsz a lányodnak akármit. Hát ha szeretik egymást, akkor ne válaszd szét őket. Fájna a lányodnak. Jobban fájna a tiltás neki, mintha pl valaki átverné őt. Mert akkor azt ő választotta, azt a döntést, és nem más mondta neki, hogy kivel ne csináljon kapcsolatot, mintha ő nem tudná eldönteni. Meg amúgy még az olyan lekicsinylő is, hogy nem becsülöd annyira a lányodat, hogy magától el tudja dönteni, kivel kezd kapcsolatot, és kivel nem. Ne üldözd el mellőle semmiképp, ismerd meg. Szerintem ezt megmondhatod leányodnak, hogy szeretnéd őt minél jobban megismerni, hogy megbizonyosodjál, ő a megfelelő társ neki, és tényleg jól választott, és hogy megnyugtasd magad, hogy jó őneki az a kapcsolat amiben van, mert ez afféle szimpla anyai aggodalom- ezt is mondjad csak nyugodtan meg neki, mert ugyebár nem jó, hogyha letámadod azzal, hogy szakítsanak, hanem szeretettel, féltő gondoskodással gondolsz rá, és nem ilyen banya jellegűen, aki gátat akar szabni bármi áron a boldogságának zsarnokian, tehát mint egy jószívű anya, úgy odaállhatsz a lányod elé, hogy biztos akarsz lenni benne, hogy jól választott, és akkor ezért nagyon szeretnéd a pasiját minél jobban megismerni. Lehet, hogy neked is szimpi lesz.
2016. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És az se számít semmit hogy kiderült hogy ez a kapcsolat 1 éve tart és a lányom a 18-att 2015.12.23 töltötte.
2016. márc. 11. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:
*nem megismerhetsz, megismerhesd-et akartam írni.
2016. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
80%
Ahogy mondod, nem számít. Már 18, és ez a lényeg.
2016. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Re:#4-es

Hát igazából na jó, ez már egy kicsit fura, viszont lehet még az is, hogy a pasi gyermeteg, és eléggé későn érő, és ezért a saját korosztályából a nők nem állnak szóba vele, de lehet az is, hogy ténylegesen szeretik egymást, még mindig fönt tartanám ezt a lehetőséget, amúgy nem tudom, hogy akkor konkrétan egy éve már kimondottan jártak-e, vagy akkor még csak ismerkedtek/ barátok voltak, de amúgy lehet az is, hogy a lányod érett, és ő is az érett pasikat kedveli, és ilyet, lehet, hogy a saját korosztályában nem talál; ja meg hallottam amúgy egy olyan sztorit, ilyen duálpárosat, hogy 17 éves srác 67 éves nővel jött össze, és amikor a néni elhunyt, akkor a pasi még egy darabig próbált ismerkedni, de azután rájött, hogy csak az a néni, csak ő volt neki az igazi, és másnál nem érzi azt , nem tudja azt átélni, amit vele érzett, és még mindig fiatal, de már nem keres párt, nem próbál meg barátnőt szerezni. Szóval még az is lehet, hogy ekkora korkülönbséggel tényleg duálpárok. Viszont mindenesetre itt az a lényeg, a fő, hogy mennyire szeretik egymást, és ha tényleg odavannak egymásért, együtt képzelik a jövőt, és boldogok, jól érzik magukat, hát az a lényeg, az az életnek a lényege. Vmeik előző vagyok, meg "kicsillagoztam" is:)

2016. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos hasonló cipőben járok én is.Az én lányom is 18, a barátja pedig 30.És ráadásul rühellem is.Jellemtelen,ápolatlan,pszichopata.

De tehetetlen vagyok sajnos :(

F40+

2016. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

amit tehetsz, hogy tanácsot adsz neki. ha tiltod, azzal elveszted a bizalmát..papíron nagykorú, lélekben még kamasz, tehát mindenféle tiltással csak "sz..rfej" leszel a szemében, vagy egy sárkány.

Ha a kapcsolatot nem is támogatod, támogasd azt, hogy előtted zajlik a dolog valamennyire és szemmel tudod tartani...18 éves...elmegy továbbtanulni, megismerkedik a fősulin valakivel, és úgyis váltani fog :)

2016. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

ez elég durva azért. 15 év múlva a pasi 50 éves lesz, a lányod meg egy fiatal 30-as... azért egy 50 éves nem biztos, hogy tud úgy teljesíteni az ágyban, mint egy 30as, egyáltalán nem is biztos, hogy ugyan arra lesz igényük... túl nagy a különbség...17 év, rengeteg...

nyilván most imponál neki, hogy saját lakása van a fickónak, nyilván jól keres...stb... míg a korosztályában még a sok éretlen fiú, nem igen nyújt alternatívát, de szerintem érdemesebb kicsit várni, mintsem egy ilyen kapcsolatba belemenni...

2016. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!