Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek,18 éves lányomnak...

Mit tegyek,18 éves lányomnak 35 éves barátja van?

Figyelt kérdés
Szeret vele lenni. Minden iskolaszünetben jön érte meg minden hétvégén . Ezüstékszereket, telefonfeltöltést, szerelmes vallomást kapott a lányom de nekem ez nem tetszik tiltsam meg a kapcsolatot? Meg tehetem? Vagy mit tudok tenni a kapcsolat ellen elégé tanácstalan vagyok?

2016. márc. 11. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
egy barátom ugyanilyen korkülönbséggel jött össze egy lánnyal, aki talán még 18 se volt az elején. 5 éve együtt vannak, együtt élnek, jegyben járnak, szeretik és tisztelik egymást, hűségesek mindketten és házasságot terveznek. mondjuk mindketten normálisak voltak már az elején is. azt hiszem, a lány családjának sem volt semmi gondja vele, pedig még vallásosak is.
2016. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne bármit tenned. 18 évesen egy 35 éves pasival jöttem össze. 5 évig voltunk együtt és a mai napig barátok vagyunk.
2016. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem tartom különösen extrémnek a helyzetet. A lányod már éppen felnőtt, a pasi 17 évvel idősebb a lányodnál. Azaz még azt sem lehet modani, hogy az apja lehetne, mert nem jellemző, hogy 17 évesen válik apává valaki. Egy felnőtt nőnek meg imponál egy már érett férfi, a férfinek meg a friss husi. Ha a lányod tisztában van vele, hogy túl sokra nem lehet számítani ettől a kapcsolattól, jó kaland lehet.
2016. márc. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eltiltàs szerintem nem nenne! Ha 1 éve tart a kapcsolatuk akkor neg plàne ne is próbàlj ilyet. A korkülönbségen kìvül van valami amiért nem tetszik a pasi? Mert engem soha nem tiltottak egy pasitól sem el ( egy idő utàn ràjöttem mindig hogy gàz van) de20 êvesen összejöttem egy 33 éves férfival 5 év múlva összehàzasodtunk és egy év múlva megszületett a kislànyunk. Ha nem tetszik a dolog mond el a lànyodnak hogy mit gondolsz, de ettől többet nem tudsz tenni
2016. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!