Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mit csináltok...

Kamaszok ti mit csináltok ezen a hétvégén?

Figyelt kérdés

Én programozok, videót szerkesztek, és elmegyek tekerni. Kicsit rendet rakok a szobámban, meg pucolom egy kicsit a gépet.


Ti?


2016. márc. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Segítek anyukámnak takarítani, sütök egy sütit, délután elmegyünk barátnőkkel pizzázni, utána filmet nézünk

Holnap kitakarítom a szobámat, tanulok nyelvvizsgára, segítek anyának főzni

Hétfőn strandra megyünk

Kedden megcsinálom a házimat, tanulok nyelvvizsgára, délután meg beülünk barátokkal egy kávéra.

2016. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Tanulok és koncertre megyek.
2016. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ma sütünk, főzünk, mert holnap reggel megyünk le a barátokkal a telekre 3 napra :)
2016. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Családosan utaztunk el, de a programok mellett muszáj sulis meg egyetemi felvételis dolgokkal is foglalkoznom:/ 18l
2016. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdezhetem miért is lettünk lepontozva? Mit kellett volna írni? Hogy minden nap a saját hányásunkban fetrengünk részegen?
2016. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le titeket, én tegnap óta most jöttem fel ide először. De felpontozok mindenkit most! ;)
2016. márc. 13. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap délután barátnőkkel voltam pizzázni, ma délelőtt meg családdal mentünk temetőbe. Ezen kívül olvasok, tanulok, meg rendet is kéne rakni. Ja, és sokat alszok, mert ez az utóbbi pár hét nagyon lefárasztott.
2016. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!