Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit csináltok ha...

Kamaszok, ti mit csináltok ha rossz kedvetek van?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 18:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
42%

Ha nagyon rosszul vagyok akkor sírok,(régebben vagdostam is magam de erről már sikerült leszokni)

Ha nem annyira akkor zenét hallgatok,vagy nézem a sorozatomat *-* :D

De egyébként mi a baj? leirhatod privátban ha szeretnéd

16/L

2016. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
zenét hallgatok és rendelek pizzát.. nálam ez a tuti kombináció.
2016. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
9%

A többség tuti vagdossa magát, ami egy óriási baromság, azt semmiképpen ne csináld. Tedd azt, amit én: hallgass Neighbourhood-ot!

14/L

2016. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

-bulizok

-vásárolok

-futok

2016. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
leülök videózni, meg álmodozok! Még mielőtt megint jönne valaki, hogy "takony kölyök, álmodozásból nem lehet megélni", annak üzenném, hogy teszek az álmaim eléréséért, és nem pedig csak facebook+instagram+snapchat megy 0-24-ben! Főleg azért, mert csak facem van! :D De am videózás, evés (sajnos ezt korábban is csináltam, és meg is lett az eredménye), illetve kerékpár! Az a legjobb.
2016. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a biciklizés a legjobb, vagy a séta. :)
2016. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Vicces videókat nézek, rajzolok, kiöntöm a lelkem valakinek vagy szimplán sírok. A sírás általában segít.
2016. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Direkt elmegyek valahova,ahol eljatszom,hogy remekul erzem magam. Belulrol ilyenkor altalaban uresseget erzek,de jobb,mint itthon bogni.
2016. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha konkrétan valami miatt van rossz kedvem, akkor felhívom egy barátnőmet és órákig pofázok neki a nyűgjeimről. A lényeg, hogy elmondjam valakinek és meghallgassam az ő véleményét is. Ezt már kitapasztaltam, ha valami rossz történt vagy baj van, akkor nálam a legrosszabb megoldás magamban tartani.

Csak úgy, kifejezett ok nélkül meg elég ritkán van rossz kedvem, remek életem van és erre mindig emlékeztetem magam. :)

2016. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Felmegyek a hegyre és nézem a várost. Gyönyörű ám. Vagy futok. Vagy zenét hallgatok, vagy beszélgetek, vagy elmegyünk forrócsokizni, ilyesmik. Vagy begubózok és bőgök otthon.
2016. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!