Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves (fiú) gyereketeket...

12 éves (fiú) gyereketeket meddig engednétek el a haverjaival?

Figyelt kérdés
És lányt?
2010. ápr. 2. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Legkésőbb 10ig.
2010. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

egy 12 éves gyereket 10-ig engednél el?? neked sincs gyereked, és lehet pontozni..

Én max 6-7-ig. Pl.Budapest elég veszélyes, főleg este.

2010. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
én most leszek 13 és a mutter amúgy 9-ig , ha vmilyen "buli"(ha annak nevezhető)van akkor éjfélig.de a buliban persze semmi pia v. cigi ! Ezt be is tartom!(néha XD)
2010. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nekem ilyen gondom sosem volt. Anyumtól csak megkérdeztem, hogy elmehetek-e azt mondta, hogy igen. A búcsú szövegem pedig csak annyi volt h majd jövök.(most vagyok 16/L)


De mi egy kis faluba lakunk, meg soha nem mentem haza egyedül az utcabeliek mindig elkísértek a házig.


De szerintem jobb lenne, ha közösen beszélnétek meg egy időpontot, hogy a többi barátját meddig engedik, mert lehet hogy Te azt mondod, hogy 8 a haverjait meg mondjunk 9-10-ig engedik. Lehet, hogy ez neki cikis.

2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 9-ig lehetek lent 12/L
2010. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

10-ig.

ha Házhoz, és ha hazahozzák 11-ig.

8-ig az az ovisokat is elengedik nyáron, játszani.

(8 előtt el se kezdődik, nem ?

Attól is függ, mikor kezdődik a buli.

2010. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok, anya, Győrben. Fél 10-ig. Vagy sötétedéskor induljon haza. Ha nagyon hamar kell jönnie, kinevetik, hogy "kislány" Tovább nem lenne helyes. 14 évesen utolsó buszig. Hívd fel egy két- barát anyját , és egyeztessetek, mit engedtek meg. Végül is a kortársai között jó helyen van. Itt 9-kor még világos van. Pedig itt sötétedik legelőször. Kelet-Magyarországon fél órával tovább engedném, mert később megy le a nap. Falun sötétedésig. Budapesten kimondottan a helytől függene , de messzebbre nem engedném, csak ha sötétedés előtt fél órával hazaindul.Fiú vagy lány, mindegy.
2010. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyár van, hagy élvezze a nyári szünetet, persze ésszerűen. Mert ősszel iskola, ott meg már nem nagyon lehet szabad. Ezt nektek kell tudni, hogy mennyire bíztok meg benne. Milyen a stílusa, meg hasonló. Azt, hogy 13 vagy 12 éves gyerek relatív. Mert köztük is nagy különbségek vannak. Van akire jobban oda kell figyelni, van akire viszont nem. Így mondhatunk időpontokat illetve hasonlókat. Azért 21:45-ig engedném ki. +10 perc ha késik :D.
2010. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Discoba nem engedném el, a haverokkal meg fél 9-ig. A lányt is addig,
2010. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!