Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, kamaszok szülei!...

Kamaszok, kamaszok szülei! Hány évesen mentetek/engedtétek el először a gyereketeket buliba?

Figyelt kérdés
17 éves leszek most szombaton,lány vagyok.eddig még házibuliba sem mehettem el,nemhogy rendes discoba...mondtam tegnap itthon,hogy a 17.szülinapomon had menjek el egy elég népszerű szórakozóhelyre.erre dehogy mész te,9-ig benn lehetsz a belvárosban aztán jöhetsz haza.3 db 4-esem volt a bizonyítványba,egy elég erős gimiben tanulok,nem hazudok szüleimnek,semmi...
2010. máj. 3. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
14 éves voltam amikor anyu elengedett, de csak úgy, h legalább 2 srác is volt velünk, ráadásul a disco a sarkon volt és éjfélre elém jöttek a szülők, nagy élmény volt:(
2010. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
13 vagyok.engem már elengedtek házibuliba,ami ottalvós volt.lehet,hogy itt az is közrejátszott,hogy mindenkit ismertem 7 éve.:Dszerintem én ha szülő lennék elengedném.17 vagy!már egyáltalán nem kisgyerek:)ráadásul ha népszerű akkor biztos nem egy ilyen drogos,prosti tanya.HA vannak ott barátaid[akik mennének veled]akkor szerintem el kéne engedniük.
2010. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

12 évesen ami egy balatoni nyaraláson volt a barátaimmal(7 jóképű 14,15 éves fiúval), bár nem volt valami nagy buli. Aztán fél évre rá, a bátyám szülinapi bulián( 18 éves), de szimpla hely volt, bár a végeredmény...

ÉS AZ ANYUM NEM VALAMI ENGEDÉKENY TIPUS

2010. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
86%

Gimi 3. után, már a nyáron oda mentem ahova akartam. Gyorsan le is léptünk a barátnőimmel Balcsira nyaralni.

Előtte ismerősökhöz 10-11 óráig mehettem el.

2010. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

na ez cink ,

én 16 vagyok és oda megyek ahova akarok xD

2010. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Amióta elballagtam 8-ból azota mehetek 1ig.

16L

2010. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig sose voltam jó kislány:D
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Fél 10-10ig ott vagyok, ahol akarok. Én tuti elengednélek. :)


13/L

2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de mázlisták vagytok:)én a 18.szülinapomon mehetek majd először buliba,és ugye a barátnőim azt csinálják hogy este elmennek és jönnek amikor jönnek,nekem azt mondták hogy amíg itthon lakok ilyen sosem lesz...várom már az egyetemet:/
2010. máj. 3. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

A hugomék szoktak nagy bandákban bulikba járni, aztán mindig van olyan aki nem iszik, hazahozza őket, vagy én magam megyek eléjük. Kisebb koromban én is így jártam, igaz az én szüleimet nem érdekelte mivan, de a tieidnek talán megnyugtató lenne, ha ismerné azokat akikkel elmész, illetve lenne néhány srác is, akiknek ismerik a szüleiket.


Esetleg azt is megkérdezhetnéd, hogy úgy nem lenne.e jó, ha elvisznek aztán teszem azt hajnal kettőkor hazahoznak. Ez is jobb mint a semmi, de ezt csak akkor vállald be, ha nem akarsz inni, leginkább sokat inni.


Csak fokozatosan mindent, először vigyenek ők, ez nem a legnagyobb élmény lesz, de kezdésnek jó. Aztán már barátokkal mész, de ők jönnek érted.

A végén pedig, mikor már eléggé ismered az éjszakát, barátokkal jössz-mész.


A lényeg, hogy soha ne maradj egyedül, úgy sehova ne indulj el, inkább hívd fel a szüleid, hogy vigyenek haza.


21/L

2010. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!