Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Hogyan dobjam föl az életem?

Figyelt kérdés
Mert nincsenek igazi barátaim. A suliban sajnos egész kivételes a helyzetem, ott nem tudok barátkozni. Itthon ülök és gubbasztok egész nap a gép előtt, és egyáltalán nem élvezem... Tanulásból kihozom a maximumot, de már minden létező filmet megnéztem és minden egyes könyvet kiolvastam... Akárhogy is, már nagyon unom az életet, és fel szeretném dobni, mert ezt már nem tudom élvezni :( Az sem könnyíti meg a dolgom, hogy visszahúzódó típus vagyok.
2010. ápr. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány! Ha gondolod dumálhanánk
2010. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
találj valami hobbit és keress olyanokat, akik szintén szeretnek azzal a dologgal foglalkozni.
2010. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy szerezhetsz barátokat ha normális vagy lehet veled sokat hülyülni és sokat beszélgetni mindenhez hozzá tudsz szólni.. legyen nagy szád így majd felfigyelnek rád csak az elején vigyázz mit mondasz nehogy valami olyasmit ami nem tetszik nekik.. valaki külső alapján szerez barátokat pl én, igénytelenekkel nem fogok barátkozok szóval ha lehet foglalkozz a külsőddel.. 16L*
2010. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de a kérdés az volt, hogy hogyan?
2010. ápr. 4. 22:34
 5/7 Bonasera válasza:
19:14-es hozzászólónak jó ötlete volt... Hobbit választani nem nehéz... Ha szeretsz sportolni, járj olyanra, ahova az osztályból sokan mennek, és ott, beszélgess a többiekkel, légy nyitott! Vagy, ha nem szeretsz sportolni, akkor kérdezd meg a többieket, h milyen szabadidős elfoglaltságaik vannak, ha vmlyik teccik, akkor kérdezd meg, h legközelebb velük tarthaszt-e! Én még vennék 1-2 új ruhát is, az általában feldob, és a többieknek is fel fog tűnni, és lehet, h kérdezgetik majd, h "hol vetted? én is akarok!" stb. ^^ Az utcára pedig egyedül is kimehetsz, hátha van vki, aki szintén 1edül van, és lehet, jó barátok lesztek ;) Én ilyenekkel próbálkoznék :) 14/L
2010. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt a gond:

Itthon ülök és gubbasztok egész nap a gép előtt, és egyáltalán nem élvezem...


Hobbi az jó ötlet, ha érdekel, én a helyedben vennék egy gitárt és neki állnék zenélni...

Amióta zenekarozok(2 zenekarban játszok dob/gitár), mintha egy második családom lenne. Főleg ahol gitározok, hát velük alszok szinte minden hétvégén, együtt iszunk, eszünk...

2010. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valoszinu hogy te eleg magadnak valo tipus vagy, vannak olyan emberek, akik maganyosnak szuletnek, mindig kivulallok maradnak. probalj ilyen embereket talalni. talan ok befogadnak.
2010. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!