Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok! Fiú testvéretek...

Kamaszlányok! Fiú testvéretek láthat titeket meztelenül?

Figyelt kérdés
ha teljesen meztelenül nem is, akkor mennyi ruhadarabban nem zavar, ha meglát? volt olyan, hogy nagyon megbámult fiú tesótok meztelenül?

2016. ápr. 1. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem!

Max fehérneműben, az olyan mint a bikini amiben bárki más is lát. Nem vettem észre hogy bámult volna

2016. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem láthat. Utoljára talán 4-5 évesen mutatkoztunk egymás előtt ruha nélkül.
2016. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem,még csak fehérneműben sem.
2016. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném hogy bárki kiváncsi a testvérére meztelenül.
2016. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 1 hugom és 2 nővérem van de sosem látom őket meztelenül.És szerintem ez ígyis van jól.Max.fehérnemüben mert az olyanmintha bikiniben lennének.

21/F

2016. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy hány éves az a fiú.
2016. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Így kifejezetten nem zavarna (könyörgöm, együtt fürödtünk majdnem hat éves korunkig), de az az igazság, hogy nincs olyan helyzet, hogy láthatna. Nyilván nem flangálok pucéran a házban, meg amúgy is külön fürdőnk van, szóval konkrétan nincs esélye, hogy lásson.
2016. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Szégyellős vagyok. Viszont hosszú, leérő felső, és alatta bugyi a legkevesebb.


Illetve tekintettel arra, hogy kerülöm a helyzetet, hogy meztelenül lássanak, így nem tud megbámulni, de nem is akarna, nem valami aberrált állat.

2016. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Melltartóban, bugyiban szoktam rohangálni néha a lakásban átöltözés közben. Szóval úgy láthat bárki. Nem igen zavar, mert szerintem ez nem sokban más mint a bikini, ugyanis nem extrás fehérneműt hordok. Bámulni nem szokott. 18l és 15f
2016. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Nincs fiútesóm, de nem vagyok szégyellős, szóval ha lenne is bátyám/öcsém, nem hinném, hogy zavarna, ha meglátna ruha nélkül, de nyilván direkt nem mászkálnék így.
2016. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!