Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a legjobb barátnőmnek, hogy szociális fóbiám van? Ha igen, hogyan? Ha nem, mért ne?

Figyelt kérdés
Csak nekem ő a legjobb barátnőm, neki nem én vagyok az. El is szeretném mondani, meg nem is. Talán könnyebb lenne, ha elmondanám, de félek, hogy nem érdekelné, vagy nem akarna többé velem barátkozni. Bár az utóbbi... nem tudom, nagyon aranyos lány, úgyhogy nem valószínű, de hátha.

2016. ápr. 10. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Én elmondtam az enyémnek. Nem változott a véleménye rólam, továbbra is legjobb barátnők vagyunk.

Ha igazi barátod, nem fog emiatt otthagyni.

2016. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
ha egy kicsit is a baratnod mar reg eszrevette. ez nem egy olyan tulajdonsag amit az ember titkolni tud.
2016. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: És te hogy mondtad el neki?

2-es: Tényleg a barátnőm, nagyon jóban vagyunk egymással. Ő szerintem azt hiszi, hogy csak félénk vagyok.

2016. ápr. 10. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
hidd el, azt hogy valaki feszeng, gátlásos, szorong, messziről kiszúrja egy normális viselkedésű ember. de én csak arra akartam célozni hogy nyugodtan elmondhatod, valószínű sejti hogy van valami viselkedés zavarod, és nem hinném hogy bármit is számítani fog ez a barátságotokban. Ha kedvel úgy kedvel ahogy vagy.
2016. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki.
2016. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A szociális fóbia nem egy megvetendő betegség. A társadalom nagy része azt sem tudja, hogy mi az, ezért érdemes elmondani a közeli barátoknak, mivel így megérthetik, hogy miért vagy mássabb.
2016. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
én nem mondtam el és elvesztettem őket :/
2016. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemes elmondani.
2016. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Erre szerintem leginkább olyan tudna neked megfelelő választ adni, aki maga is szociális fóbiás. Mint pl. az egyik válaszoló, ahogy írta.


Én így kívülállóként azt mondanám, hogy mondd el. De nem hiszem, hogy én vagyok a te embered ezen a téren, mert én képes vagyok vadidegeneknek is kiteregetni a problémáimat, ha feljön valami azzal kapcsolatos beszédtéma...

2016. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!