Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet valahol ilyen tappancs...

Lehet valahol ilyen tappancs magazinokat kapni? Mikor kicsi voltam nagyon szerettem. Vagy csak suliban adnak ilyet? / 18 éves aspergeres fiú.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt már láttam de innen nem lehet megrendelni. csak iskolából lehet ezzel a megrendeléssel és az elég ciki lenne. meg sztem nem is adnának egy 18 éves végzős gimisnek...
2016. ápr. 14. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A megrendelőszelvényen ez áll : A megrendeléshez kérjük, nyomtassa ki ezt a szelvényt,

és kitöltve juttassa el gyermeke pedagógusához. Tehát valószínűleg csak iskolában, pedagóguson keresztül lehet megrendelni.

2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ez tökre kár, pedig érettségi előtt úgy elszórakoztam volna vele. kikapcsolt volna. Régen is mindig ezt olvasgattam, most meg hogy nyomás van rajtam megint előjött...
2016. ápr. 14. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Most tenyleg vagy csak szorakozol?
2016. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tényleg
2016. ápr. 14. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ú, ilyen még van?! Én is imádtam kicsinek. :) Amúgy nincs valamilyen ismerősöd, akinek kisiskolás gyereke van, akin keresztül rendelhetnél? Esetleg nem vagy jóban a régi ofőddel? Vele is lebeszélhetnéd. Szerintem nem gáz, én is szívesen nosztalgiázom. Mos kedvet kaptam hozzá, szóval szerintem holnap első dolgom lesz venni egy Barbie újságot. :D 18/l
2016. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
heh, örülök hogy meghoztam a kedved hozzá :D Sajnos nincs kapcsolatom a régi ofőmmel...
2016. ápr. 14. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Rendben, nem piszkalodasbol kerdeztem csak itt sose tudhatja az ember...

Mellesleg sok ember gyujtotte talan megvehetned valakitol aki ugyis csak kidobná:)

2016. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es, nemcsak a magazin létezik még, de már mobil alkalmazás is van hozzá. :D Amúgy a fiaméknál ilyenkor év vége felé már nem lehet rendelni. Év elején és/vagy félévkor kell leadni a rendeléseket.
2016. ápr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!