Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nevelt lányom kicsi kora óta...

Nevelt lányom kicsi kora óta velünk él. Szinte én nevelem. Anya, mikor hogy. Ahogy nő a gyerek egyre jobban szereti, pénzeli. (mindegy. ) foly. Köv. :?

Figyelt kérdés
mi is amit tudunk megadunk(elég sokat),volt,h szülinapomra ajándékot készített,de felköszönteni mindig..szerintetek mi történhetett,hogy idén se névnapomkor,se szülinapomkor nem tette?(együtt tortáztunk...de egy szóval se mondta..gondolom leesett neki..)?
2015. jún. 24. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul fogalmazol, a felét nem értem!

Nem mindegy hogy mekkora a gyerek.

2015. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést
2015. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,ne haragudjatok...(bár sztem érthető)a lényeg,h nevelt lányom 17 éves(11 éve nevelem),idén egyáltalán nem köszöntött fel...eddig nem volt gond,volt,hogy ő maga készített ajándékot nekem...anyja ahogy nő a gyerek úgy szereti egyre jobban...elsősorban pénzzel...
2015. jún. 24. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

"egyre jobban szereti,pénzzel"

Tehát nem szereti egyre jobban,csak egyre jobban pénzeli!

Lehet,hogy elfelejtette a születésnapodat,de ezt mi ennyiből honnan tudhatnánk? Mért nem kérdezel rá?

2015. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mint írtam...kaptam tortát páromtól..együtt tortáztunk a nagylánnyal is...de egy szóval nem mondta volna...
2015. jún. 24. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
De mi esett le neki?Gondolom tudta eddig is hogy nem te vagy az anyja?Lehet az anyja kicsit tele beszélte a fejét.Üljetek le beszélgetni.
2015. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!