Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülök! Mit szólnátok hozzá,...

Szülök! Mit szólnátok hozzá, hogyha rajtakapnátok tizenéves gyereketeket, hogy szereti időnként bepelenkázni magát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Elbeszélgetnék vele,hogy miért teszi.....
2010. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Megijednék, és az lenne az első gondolatom, hogy beszélek vele erről. De nem hiszem, hogy szóbahoznám, mert gondolom elég kellemetlenül érezné magát a gyerekem.
2010. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Tegnap feltetted ugyanezt a kérdést te idióta aberrált beteg barom, csak a Szex/Szerelem témakörben és megkérdezted hogy mit szólna hozzá ha a párja bepelenkázná magát.
2010. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Azért tettem fel a kérdést, mert amatőr szinten szexuálpszichológiát kutatok, és nemrég ráleltem egy érdekes fetisizmusra: a pelenka fetisizmusra, amiben szexuális vonzalom lép fel a pelenka viselése iránt.


Viszonylag kevés kutatás folyt ennek a fétisnek a megvizsgálásába, de sok külföldi oldalon írnak róla. Kiváncsi voltam a hazai véleményre, és gondoltam, hogy egy ilyen viszonylag kötetlen válaszadásra alkalmas oldalon nyitok egy ilyen kérdést.


Általában tizenéves korban lép fel, de csak akkor merik jobban művelni az emberek, amikor már saját lakásban laknak.

2010. ápr. 6. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Volt a Helyszínelők sorozatban egy hasonló rész, akkor egy középkorú férfi "élvezte", ha kisbabaként bánnak vele.

Hát, látván ezt, elég undorítónk találom, főleg, hogy et az aberrációt felfedezte az üzlet is, s már olyan bolt is volt, ahol felnőtt méretű pelenka, babaágy, játékok, cumisüveg volt.

2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam erről egy filmet a DOKQ csatornán (ha jól emlékszem ez a neve). Felnőtt férfiak szabadidős tevékenységként művelték. Persze elbeszélgetnék a fiammal, miért teszi, és próbálnék egy tuti jó orvost keríteni!
2010. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En ezt a jerry springer showban lattam:D De ott a pasi csorgokkel jatszott egy jarokaban, es valami hajas no bebietellel etette:D
2010. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
elvinném pszichológushoz
2010. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem te perverz vagy! Már az ég tudja hányadik pelenkás kérdést teszed fel. Szerintem te pelenkázod magad és azt akarod hallani, hogy minden rendben.
2010. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!