Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 14 éves lányom hetente...

Ha a 14 éves lányom hetente minimum 6 gyógyszert szed be fejfájásra, az soknak számít?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 12:32
1 2 3
 21/24 Melody0529 ***** válasza:
Ja, és ha front van, én is meg tudok őrülni. 600-800mg ibuprofen alatt én már nem is nagyon próbálkozom...
2016. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Vizsgáltasd ki a lányod rejtett kancsalságra! Én is jártam mindenhova, befektettek a kórházba is fent pesten, de nem találtak semmit. Hat éve van szemüvegem, szintén kórházban vizsgáltak. Vizsgálták az agyamat, diétáztattak, az összes fájdalomcsillapítóra immunis lettem kb. mintha vitamint szednék. Bementem egy mezei optikába ahol egy nagyon egyszerű vizsgálattal (letakarták az egyik szemem, egy pontra kellett fókuszáljak és hirtelen elengedték a másikat, ha "beleng a szem akkor rejtett kancsal az illető(örökölni is lehet!)) megállapították a bajomat. Kaptam prizmás szemüveget és mint kiderült ettől romlott a szemem is. Egy varázsütésre megszűnt a fejfájásom és a szemem sem romlik. Kórházban nem vették észre. Sok optikus és szakorvos nem hisz a prizmás dologban, ezért sem ír fel semmit! Vision expresseket ajánlom, pár perces vizsgálat az egész, ha tényleg ez a baj elirányítanak megfelelő helyre. A bemérése már teljesen más tészta. Utána olyan fejfájása van az embernek, hogy legszívesebben bőgne, de utána megváltás a szemüveg!
2016. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hasonló voltam, marék gyógyszertől se enyhült a fejfájás, nagyon sok év után derült ki hogy cluster fejfájás. Imigran autoinjektor 15 perc alatt elmulasztja, de ma jöttem rá a tuti módszerre, miközben jéghideg vízzel hűtöttem magam eszembe jutott az oxigénterápiás kezelés, nagyon gyorsan kezdtem el lélegezni és kb 20 perc alatt megszűnt a fájás.
2016. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
tom h már nem aktuális, de alapból nincs baj vele minden gyógyszere rá van írva mekkora időközönként szedheti. De azért egy orvossal kivizsgáltatnám mi ennek oka.
2016. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!