Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MINIMUM, hány éves korában...

MINIMUM, hány éves korában engednéd a meleg fiadnak, hogy nálatok "aludjon" a "barátja"?

Figyelt kérdés
Egy régebbi kérdésnél többen a 15-öt mondták,hát ez nekem korai és ... :(

#15?
2016. márc. 13. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
18
2016. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Mindegy, meleg-e vagy sem, barát vagy barátnő, én valahol 14 és 18 között húznám meg a határt, a gyerektől függ abszolut, hogy ő mennyire érett, tisztában van-e kockázatokkal, védekezéssel, ill. hogy az adott kapcsolat alkalmi vagy tartós, esetleg hosszú ideje fennáll. Szóval a fiadtól függ alapvetően. De az jó jel, hogy nálatok akarnak együtt lenni, hiszen megoldhatnák máshol is, ha épp akarnák...
2016. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
2. válaszoló, tökéletesen egyetértek veled. Kedves kérdező! Nem tudom hány éves a fiad. De ha nagyon együtt akarnak lenni, akkor megfogják oldani. Akkor még inkább nálatok, otthon történjen, mint lépcsőház tövében, bokrok között, stb. Számomra a döntést nem befolyásolná, hogy meleg, vagy hetero.
2016. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

#2 +1


Teljesen lényegtelen, hogy milyen nemű a párja.

2016. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyet értek az előttem szólókkal. Ha szexelni akarnak, meg foglyák oldani. Szerintem neked is jobb, ha ez normális körülmények között történik. Fontos, hogy beszélj neki a biztonságos szexről, mert ha a terhesség nem is jöhet szóba, a fertőzések azért még fenyeget.
2016. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
17
2016. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
nekem is mindegy lenne a párja neme, de együtt aludni csak 16-17 éves kor után. Tudom hogy szexelni tudnak bármikor, de nekem az együttalvás egy lélektani határ.
2016. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Először is számomra van pár probléma a kérdés feltevésében. Az együtt alvás nem jelent minden esetben szexet. A másik, hogy a barátját miért kellett idézőjelbe tenni? Amúgy sok mindentől függ. Minimum korhatárt 16-17 re mondanék, hetero, homo, mindegy. De ez függ attól is, hogy mióta vannak együtt, mennyire érzed felelősségteljesnek a fiadat, ismered e a barátját stb. Amúgy meg ha szexelni akarnak tudnak máshol és máskor is, tiltani felesleges, inkább óvatosan rá kell kérdezni hogy ugye megfelelő elővigyázatossággal csinálják e. A másik, hogy szerintem a legnagyobb gáz ami szexben történhet a terhesség (mert nemi betegség ennyi idősen azért nem olyan jellemző, főleg ha monogám kapcsolat) az itt nem is játszik. Az ő élete, ha készen áll szexuális kapcsolatra tudni fogja, a tiltás csak ront a helyzeten, mert bizalmatlan lesz veled a későbbiekben.
2016. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
20%
Na ez a kèrdès sokkolt èllyel 0:56-kor...
2016. márc. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Engem meg az éjjel sokkolt ly-vel.
2016. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!