Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák mit szólnátok hozzá...

Anyukák mit szólnátok hozzá ha a lányotok barátja megkérdezné hogy mehetnek-e együt fürdeni?

Figyelt kérdés
barátnőm 15/L én 17/F vagyok és 1 éve ismerüjük egymást és elváltak a szülei anyukájával él és az anyukája nagyon szeret engem és nagyon szeretem én is őt havonta egyszer találkozunk átlagosan a barátnőmmel mert az én anyukám nem enged el olyan könnyen és a barátnőmmel már fürödtünk együtt többször is, és lehet hogy ezt halloták is már (az anyukája meg a barátja) és hogy most úgy lesz hogy végre megint fogok tudni találkozni a barátnőmmel de most nem fogunk tudni olyan könnyne besúrranni a fürdőbe ha annyira akarunk együtt fürödni és nem akarok az anyukája elött besunnyogni nem lenne nekem jó érzés és szeretem is az anyukáját, tehát azon gondolkozom hogy megkérdezem tőle hogy fürödhetünk-e együtt a barátnőm azt mondja megne kérdezzem mert gondolom fél hogy nem tetszene neki de én kínézem belőle hogy lazán elengedne. ti mit tennétek?

2016. ápr. 26. 20:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsónak van igaza. Ha megkérdezed lehet h kiakad ha meg nem akkor természetesnek veszi
2016. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk eléggé meglepődött volna, ha eléállunk, hogy pancsolhatunk-e együtt. Azt is kérdezzem meg, hogy szexelhetünk-e? :)
2016. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
"Na sziasztok, mi elmentünk fürdeni" kijelentés nem jó?
2016. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi kifogása lehetne egy kis pancsolás ellen? :)
2016. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

19 évesen se jutott még eszünkbe a párommal, hogy együtt fürödjünk, ha az egész család itthon van. Nem tudom, nekem kellemetlen lenne... Ráadásul van egy húgom, aki még nem olyan idős, hogy felfogja ezt. Az ágyban együtt hempergünk kettesben, de a fürdőben egyedül vagyunk. Persze ha nagy ritkán üres a ház, együtt pancsolunk.

19L

2016. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 15 éves kislánynak baromira nem kéne fiúval aludnia,meg fürdenie...
2016. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem kislány
2016. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
De az egy kislány egy kamaszodó kislány,egy gyerek...
2016. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha azt tudja, hogy ott alszol nála, esetleg mást is tud, akkor az nem fogja zavarni, hogy együtt zuhanyoztok. Indulj el utána, ha zavarja, max szól. Vagy majd a lányának, aki elmondja neked és akkor legközelebb nem mész utána.
2016. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem kérdezném meg, mondjuk már tudnám előre a válaszát, mivel egyszer már bezárkóztunk a fürdőbe egy menetre, és erre fényderült, a reakció pedig lebaszás volt :D


Mondjuk én 21 éves voltam ő meg 19 szóval még így sem értem miért jó álprűdnek lenni, mikor már évek óta együtt voltunk. Elég gáz szerintem.

2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!