Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi lehet barátnőmm...

Szerintetek mi lehet barátnőmmel? Szerintem már pszichológiai eset.

Figyelt kérdés

Lehet csúnya dolog ilyet ìrni de szerintem barátnőmnek pszichológus kell. Mindig beteges tìpus volt gyenge immunrendszere van, de betegesen félti az egészségét. Egy nap többször megméri a hőjét és ha 37,3 már szerinte lázas. A vérnyomását is naponta méri de ő sosincs vele megelégedve pedig jó az érték. Alig jár suliba mert "beteg". Minden héten fáj a hasa vagy a feje vagy szimplán rosszul van. Kivizsgálásra nem akar elmenni. Napi 3-4 órát tanul pedig nem erős suliba jár.

Több mint 100 km-re lakunk egymástól. Mióta középsuliba került azóta olyan mint egy r.banc, 5 kiló vakolat, feltünő ruhák (bár abba a suliba ilyen lányok járnak).

Mindketten 15 èvesek vagyunk. Mit tehetnèk? Illetve csakis az anyja főztjét eszi meg ha elmennek valahova 1-2 falatot eszik az ètelből. Vagy ez csak kamaszkor és kinövi?


2016. máj. 14. 16:14
 1/4 anonim válasza:

Hát ha már ilyet irsz róla, eléggé megromolhatott a kapcsolatotok.

Vagy hipochondriás, vagyis beképzeli a betegségeit, bár erre a betegségre az illik, hogy állandóan megy orvoshoz, viszont a barátnőd nem.

Vagy pusztán nem akar iskolába járni.

Vagy tisztaságmániás, és fél a bacilusoktol, annyira hogy mindig beképzeli hogy beteg.


A smink dolgot illetően szerintem kinövi, mivel énis középiskolában keztem el magam sminkelni nagyon. De már szinte sosem.

Ha elakarod érni a barátnődnél hogy ne sminkelje magát, dicsérd, hogy mennyire szép smink nélkül, mert te természetesen szereted őt, probáld mindig akkor mondogatni neki amikor kiakarja magát sminkelni. Ez általában azért van mert igy akar megfelelni a baráti körének.

Az ételt illetőleg, ha tényleg sehol sem eszi meg, csak otthon, akkor vagy nagyon válogatós, vagy ez is a bacilusoktól való félelemre alapszik.De lehet h csak pusztán túl fűszeres neki, vagy csak szokatlan, nem mindenki egyforma, valaki válogatós valaki nem.


Hát a másik lehetőség, hogyha nemrég kezdte el ezeket, hogy várandós.

2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mikor 3 éve megismertem akkor is ilyen volt szóval tuti nem terhes :D (vagyis remélem bár nincs pasija)

Állìtása szerint szereti a sulit vannak barátai. Úgy vettem észre másnak akar megfelelni és nincs önbizalma :( Nagyon válogatós sok étel van amit nem szeret. Gyümölcsöt alig eszik (lehet emiatt ilyen gyenge?)

2016. máj. 14. 16:54
 3/4 anonim válasza:

Hát akkor ne csodálkozzon ha gyenge, persze, hogy a változatos étrend hiánya.

Egyen sok zöldséget, gyümölcsöt, főleg akkor kínáld ezekkel, ha nálatok nem eszi meg a főtételt.

Hát ha nagyon sok jel arra mutatna hogy félrelép, akkor beszéld meg ezt vele. Ne hallgassatok el semmit egymás elől, mert ez gyilkolja le a kapcsolatokat, persze ha komolyan veszitek, ha részéről nem érzed a felelősségérzését (kapcsolat iránt) akkor ne folytasd.

2016. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző vagyok

Még azt kihagytam, hogy attól függetlenül h jó a baráti köre, ugyanugy meg van benne is a "megfelelni akarok" érzés, mint minden lányban.

Ráadásul te magad is megválaszoltad a kérdésed:


,,5 kiló vakolat, feltünő ruhák (bár abba a suliba ilyen lányok járnak). " vagyis onnan szedi össze ezeket...

2016. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!