Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan voltam ideges?

Jogosan voltam ideges?

Figyelt kérdés

Volt pár sötétebb ruhám amit ki kellett mosni.Megbeszéltem a szüleimmel,hogy apum segít elindítani reggel a mosást,mert anyu dolgozik.Mondtam este nővéremnek (19) kb. 3x,hogy akkor tegye ki a szennyesét este,hogy reggel ne kelljen felébresztenem korán.Erre ő kioktatott,hogy nem hülye nem kell elmondanom annyiszor.

Reggel 8óra után néztem a szennyest,semmit nem rakott ki.Kicsit ideges voltam,mert este még kioktatott hogy ne ismételjem meg magam.Direkt mondtam neki többször...Erre reggel kiakadt,hogy felébresztettem.Reggel össze is vesztünk,elhordott mindennek...:(

Ha megbeszélünk valamit mért nem lehet úgy?

Jogosan voltam ideges?

15/L


2010. ápr. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Jogosan voltál ideges. A megállapodás az megállapodás.
2010. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Máskor mosd ki a szennyest az övé nélkül, ne húzd fel ezen magad. Nővéred feledékeny volt és paraszt is. Ha meg reklamál, hogy az övé miért nem lett kimosva, megmondod, hogy ha sz@rik arra, hogy cska kitegye, akkor így járt. Ne legyél a csicskája vagy az "anyja".

Minden jót.

2010. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen jogosan. amugy én nem ébresztettem volna fel.ha nem rakta ki akkor így járt.Legközelebb vagy kirakja vagy kimossa magának.:D
2010. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Általában nem én mosok,hanem a szüleim,csak gondoltam kicsit önnálósodhatok.Eszembe jutott,hogy ha megy vissza holnap a koliba legyenek ruhái azt is kimosom...de hát erről ennyit.

Hozzám sem szól,teljesen kiakadt.Ráadásul még megkértem,hogy porszívózza ki a nappalit is,mert elég sokmindent kellett ma csinálnom (a szobámat rendbe raktam[porszívózás,portörlés,kacatokat elraktam],a konyhát és a folyosót felsöpörtem,ebédet főztem majdnem egyedül,mosást elindítottam,kiterigettem és tanultam is).

2010. ápr. 10. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos volt az idegességet, de szerintem a nővéred direkt csinálta ezt, csak azért, hogy téged bosszantson!
2010. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!