Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom, aki szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom, aki szakított velem a volt barátnője miatt. Tényleg undorító voltam? Jogosan haragszik rám mindenki?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, aki szakított velem a volt bnője miatt. Mi ugyan úgy össze jártunk, azért mentem bele mert naon szeretem. A csaj külföldön dolgozik, ugyhogy csak 3 havonta jár haza. Szal többször volt velem a srác mint vele. Állandóan csak hitegetett engem,ígérgetett h majd bárhogy alakulhat még köztünk..., ugye hagytam mert szeretem, de most a legutóbbi találkozásnál naon kibuktam, mert megtaláltam a csaj háló ingét és kitálaltam a csajnak.Persze tudtam h van neki más is, de legalább tüntette volna el a cuccait mikor velem van. Képes volt engem is belefektetni uygan abba az ágyba amibe mást dugott előttem:\'( most mindenki ellenem van, az összes haverja, testvére mindenki...:( ő is nekem állt, végül kinyögte h miattam nem ad fel 5 évet. ezt mondhatta volna hamarabb is, akkor rég lezárom vele, de csak hitegetett:(
2009. jan. 14. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és meg is fenyegettek, hogy elterjesztenek rólam olyanokat h soha nem mosom le magamról:( meg h ha lesz egy kapcsolatom mondanak neki ezt-azt:(
2009. jan. 14. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem tanultál a dologból. soha nem szabad belemenni olyan kapcsolatba, ahol te is tudod, h a harmadik fél a közeljövőben nem fog eltűnni a képből. Nem te vagy az első eset, akitől azt hallom, h mindig azt mondta, h engem szeret, mégsem hagyja ott, pedig megígérte... ez a dolog általában nem szokott bejönni.

Egyébként nem tudom miért voltál kiakadva, mikor te voltál a szerető, mit gondoltál, hotel szobát fog bérelni egy tiszta ágyért...?És az nem zavart, h a leányzó 3 havonta azért mégis átveszi a helyed?

ha meg terjesztenek dolgokat és a jövendő pasid erre fogja alapozni a kapcsolatotokat, nem éri meg az energiát.

Ugyanakkor a srác is szemét volt, mit akarnak a haverjaival meg a családjával terjesztgetni, mikor ő hívott be az ágyába? Egyáltalán mit alapoz 5 éves kapcsolatnak, mikor veled is van, meg vele is?

És mit szól ehhez a csaj? Ő is azt mondja nem rúg fel 5 évet, miattad? Nem hiszem.

2009. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
állítólag kitaláltak olyat amivel ki tudta magyarázni magát:/
2009. jan. 14. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Te semmirol nem tehetsz, te szerelmes voltál és naiv, biztál benne, hogy majd te leszel az elso és az egyetlen! Tudod a remény hal meg utoljára!Én ugyan igy voltam egyszer mint te. Engem is elhagyott a barátom egy kis csaj miatt, de hozzám is járt ugyanugy csak kicsit kevesebbet, biztam benne, hogy majd én leszek az egyetlen, mindent megtettem amit ugy gondoltam elvár tolem. De mit várt el, semmit... Egyszerre két no mindenkinek jo! Egyszer el is hagyta a csajt, de 2hét mulva vissza ment hozzá :-( Én nagyon sokáig huztam a dolgot, amig ki nem jott a dolog. Akkor a pasi a kis csaj mellettt állt és tagadott mindent, akkor mondta hogy ot szereti! Kicsit kibuktam!!! Ez volt az a pont mikor rájottem, hogy ennyi elég volt, nem teszem tonkre magam miatta. Most már van egy normális kapcsolatom, már egyutt is élek a pasival. De még mostanába is irjál msn-en a drága volt barát, csak az a helyzet, hogy engem már nem érdekel. A legszebb a dologba még mindig meg van neki a kis csaj.

Ha te drága volt pasid be akar tenni neked, szerinted kinek fognak hinni az emberek neki vagy neked? Mindenki tudni fogja miért beszél okorségeket, mert kicsit pofára esett a kisfiu és probálja menteni a menthetot, az egyik csajt a kettobol! Mindenki azt gondol amit akar, de nem akartál semmi rosszata csak szerelemes no vagy és ezt szerintem senkinek nem kell bemutatni, hogy milyen mikor valaki szerelemes! Meg ez természetes, hogy az o kornyezete mellette áll, de a kivul állok azok te melletted állnak. Ha ne tán lesz párod elozd meg a ot és mondjál el neki mindent milyen naiv voltál az elozo kapcsolatodban. Legyél oszinte és még dijazni is fogják, hogy elmondtál mindent! De idegesitsd magad feleslegesen, nem érdemli meg! Fel a fejjel, jon valaki más aki sokkal jobb lesz!!!!! Ez a pasi semmit nem érdemel meg, foleg, hogy te érezd magad rosszul!!!!!

2009. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, gondolom te is tanultál a dologból...
2009. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!