Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtek meg, vagy...

Jogosan sértődtek meg, vagy tényleg én voltam a bunkó? Illene bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Az első lány:Már 2 estéjét is én álltam, mivel ő "otthonhagyta" a pénzét, de majd visszaadja.Év eleje óta az én cigimet szívja, kb. már 5 dobozzal elszívott, de majd azt is visszaadja.Ha írok sms-t folyton nézi,kutakszik a mobilomban, hozzányúl a cuccaimhoz,,megkérdezés nélkül használja stb,emellett már többször lejáratott,mert, hogy én milyen "hülye" vagyok, hiszen neki emelt érettségije van.

A héten megsértődött rám mert állítólag csúnyán néztem rá,és, hogy állítólag nem köszöntem neki, így most próbál mindenkit ellenem hangolna.És ráadásul írt még vagy 15 már-már zaklató levelet.

A másik lány egy igazi minden lében kanál.Be sem áll a szája, mindenhez hozzászól, és olyan dolgokat beszél folyton amiket senki sem érdekel.Pl hangosan,már kiabálva meséli, hogy ő hogyan és hányszor hányt stb.A héten rossz kedvem volt, és erre órán olyat beszólt, hogy XY-nal nem kell foglalkozni, mert mindenen elbőgi magát.Én meg szépen leosztottam.Azóta levegőnek néz, és meg van sértődve.

Na ez a két lány összefogott ellenem, és mindenkinek pocskondiáznak.


2010. nov. 26. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ilyenkor minek kell adni, ha tudod hogy úgysem adja meg? Mond meg szépen neki, hogy amíg nem adja meg amivel tartozik, addig csak leshet. A másodikkal meg minek foglalkozol? Ha olyan "értelmes" a társaság, hogy mindig van aki hallgassa, akkor minek mész a közelébe?
2010. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél te a bunkó? Nem kell az ilyen taplókkal szóbaállni, nézd őket levegőnek! Egyik osztálytársam ilyen, mint ez a két csaj együtt. Mikor megtudta, h nem kedvelem őt( nem azt, h rühellem, csak h nem bírom annyira)..elkezdett pocskondázni, fenyegezőzött, h összetépi a könyveimet, ha a szekrényben hagyom, + tönkreteszi a cuccaimat...ezek után nem köszöntem neki, átnéztem rajta, azóta én vok a bunkó:D...bármit csinálsz TE leszel a bunkó...az ilyen korlátolt egyénekkel csak 1 dolgot lehet kezdeni: elkerülni őket, és nem beszélni róluk, mindenki mással kedvesnek lenni. A többiek úgyis látják majd, h nem te vagy a gyökér. Ennyi.:D
2010. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejóég, a két hárpia! Engem is ilyen borzadályok vesznek körül, velem annyi van, h nagyon nagy a szám és kiosztom őket, utána pár napig csend van. mondjuk sose érdekelt h ki mit gondol rólam. én a helyedbe az első csajt minden nap nyúznám, h adja meg amit meg kell, ne add fel, végülis a Tiéd. én a helyedbe megmondanám nekik, hogy: "Sajnállak titeket, hogy olyan unalmas az életetek, hogy az enyémmel foglalkoztok!" és jót röhögnék a képükbe :D csinálj ugy mintha nem élrdekelne, egy idő után nem is fog (tapasztalat, pár éve énis átestem 1 holtponton, addig majd megőrültem, meg sokat sirtam, de mostmár teszek rá ;) 17/L
2010. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki korpa közé keveredik......
2010. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, te vagy a harmadik lány. Most képzeld el, hogy ők mit mondanak terólad? Mert persze te különb vagy mind a kettőnél.
2010. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akinek esze van, az nem fog figyelni rájuk. fogd fel úgy, mint próbát a többiek felől. most kiderül, ki az igazi barát, vagy ismerős és ki az, aki jobban hallgat valami buta liba szavára.

hozzátenném meglehetősen színvonaltalan lányok lehetnek.

2010. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!