Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ezek közül a hajak...

Szülők! Ezek közül a hajak közül melyiket engednétek meg a tinilányotoknak? És melyik az amelyiket biztosan nem?

Figyelt kérdés

1) színes [link]

2) rövid tüsi [link]

3) őszre festett [link]

4)raszta [link]

5) félig felnyírt [link]


2016. máj. 25. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Egyiket sem engedném.
2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik sem tetszik. De ő azt csinál a hajával, amit akar. Akármelyiket megengedném, mivel nem az én fejemen van, hanem az övén. Ha kérdezi a véleményem, akkor leginkább egy szolidabb színes haj, mint akármelyik felnyírt vagy raszta (amitől ha jól tudom, csak ollóval lehet megszabadulni). N32
2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

A teljesen színésze festettet és az őszre festettet csak nyárra, a többit simán. Színes melirt iskolaidore is engednem.


A többit simán megengednem neki. A raszta nem tetszik, így annak nem örülnék, de engednem azert.

2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Mindet megengedném,bár a rövid haj sose tetszett,és ez a félig felnyírt sem.

Ez csak haj,bármikor visszafesthető,megnöveszthető,és egyiket sem látom tragikusnak,az őszes,meg a raszta kifejezetten tetszik :)

30/N , 5 éves kislány anyukája

2016. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez a tinédzser kor 14-18-ig van a net szerint.

Szóval középiskolás gyerekről van szó.

A rövidet megengedném, a felnyírtat nem szívesen. A színes és az ősz tetszik, a raszta nem. De szerintem megengedném őket.

2016. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

4. 5.

És #2 rosszul tudod, nem csak ollóval!

2016. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Bár nem vagyok szülő, de a jövőben így csinálnám a gyerekemmel: megengedném mindet, a feltétele annyi, hogy ne hirtelen felindulás legyen. Ha már régóta szeretné, és biztos benne, akkor miért ne? Ez csak haj. Az mondjuk nagyon nem mindegy hogy 12 évesről vagy 17 évesről beszélünk, meg hogy az iskolájában mennyire tolerálnák a dolgot. Ha ott rendben van akkor 14 felett megengedném. És a rasztát ki lehet bontani, nem kell tőből levágni az egészet, és a haj se megy teljesen tönkre a folyamatban. (aki nem hiszi, rengeteg videó van a neten ebben a témában)
2016. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Egyiket sem
2016. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

1es, színesnek nagyon nem örülnék, nyár elejére eltolnám, közben hátha alakul valami ízlése. Az őszes szerintem borzasztó.. azt nem tudom hogyan nyelném le. A többi sem tetszik, de elmegy.

Engedném mindet, tetováláson kívül, azt míg tudnàm akadályoznám.

2016. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Amelyiket akarja. Engem sem tiltottak el es jol tettek..nem most huszonevesen rohogtetem ki magam, hanem mar atestem ezen 15-17evesen. 18 eves korom ota sajat hajszin.:)

24L

Ui.: az osz az kicsit tulzas.:)

2016. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!