Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Drogos kamaszok szülei! Ti...

Grandati kérdése:

Drogos kamaszok szülei! Ti hogy éltétek túl, hogy a gyereked ellehetetleníti a létezésed, a mindennapjaid?

Figyelt kérdés
16 éves a fiam. Válás után vagyunk, munkahelyváltásom volt, de nem tudok helyt állni. A gyerekem minden energiámat leszívja. Iskolába nem jár, hangulatingadozásai, dühkitörései, csavargása már minden erőmet kiveszi. Hogy volt lelkierőtök talpra állni, mi a kiút?
2016. máj. 27. 08:28
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok, - mindenki! Sokat segítettetek!

Tényleg mindenki komolyan szólt hozzá.

Van min gondolkoznom.... , hogy segítsek a gyerekemnek, hogy kerüljek hozzá közelebb, meg kell értenem őt, kicsit azonosulni vele.

Tudom, hogy ki kellene szakítanom a környezetéből, de ezt erőszakkal nem tehetem. Illetve az nálam sem vezetne eredményre. Inkább azt kell elérnem, hogy tudjak rá hatni. Nagyon remélem, hogy még nincs későn. Illetve sosincs késő!

Csak időnként az ember ereje alábbhagy a küzdelemben. Főleg, ha egyedül van a problémákkal. Apjának esélye sincs semmi ráhatásra, mert a gyerekem látni nem akarja. Válás után lenne ez a kötelező láthatás, de a gyerek nem akar menni. Nagyon gyűlöli.

2016. máj. 27. 19:23
 32/35 anonim ***** válasza:
Eroszakkal nem teheted? Egy szenvedelybeteg gyerekrol beszelunk az isten szerelmere,nem varhatod,hogy belassa,mi jo neki! Es nalad sem vezetne eredmenyre,ez mit jelent?Ebben a szituban nem az aktuakis pasi kene legyen a szempont.Ne haragudj,ha kimeletlen vagyok, de itt csak a gyerek(ek) szamit(anak), nem lehetsz tul kenyelmes hozza, hogy a konnyu ut helyett a helyes utat valaszd, mert igy tonkremegy a gyereked elete.Kire szamitson,ha a sajat anyjara se szamithat?A szoszaporitas itt mar keves.
2016. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Tudom,ez nem szorosan a kérdéshez kapcsolódik, de írtad hogy több gyermeked van, érdemes lenne velük is beszélgetni erről.. Nekem a bátyám volt ilyen nagyon rosszul esett hogy minden figyelmet,törődést és pénzt is elvett. Utáltam miatta pedig a testvérem.

Ha tényleg bio szemeteket szív,az eléggé tönkreteszi a szervezetet, érdemes lenne vitaminokat venni neki, b vitamintol nyugodtabb is lehet, nekunk segitett. Sok sikert és kitartás! :)

2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy drogozik? Lehet, hogy más oka is lehet a viselkedésének. Olvass utána a GAPS szindrómának, főleg, hogy a testvére is érintett lehet (colitis).
2016. jún. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Szia! Írtam privátban !
2016. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!