Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Szülők! Ti elengednétek a 16 éves lányotokat a barátaival?

Figyelt kérdés
Arról van szó ,hogy néhány barátom estére szervezett egy kis összejövetelt egy pizzázóban ,ahova engem is elhívott egy barátnőm. Ez olyan este nyolc óra körül kezdődne de azt nem tudom meddig maradunk(feltételezem nem sokáig). Utána ennél a barátnőmnél aludnék akit nem ismer anyukám de már jártam nála legutóbb ő jött oda értem. Ti elengednétek így a lányotok. A srácot aki szervezte egyszer hazavittük őt ismeri anyum ,meg egy másik barátnőm is ott lesz őt is ismeri. Szeretnék elmenni és az a helyzet hogy sok mindenből kimaradtam így mostanság ezért jó lenne ha elengedne ,de nem mentem még így el sehova. Ti elengednétek?

2016. jún. 9. 15:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ,hogy holnap nekünk nincs iskola.
2016. jún. 9. 16:00
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
A pizzázóba igen, ott aludni nem, ha nem ismerem.
2016. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%
Én elengedném mi is voltunk gyerekek mi inni jártunk jó persze az más volt, 16 évesen már tud egy lány magára vigyázni és mivel ott lesz 2 ismert személy is ezért nem hinném hogy valami is történne.
2016. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen. 16 évesen én ennél sokkal durvább dolgokat csináltam, amit nem örülnék, ha a lányom is csinálna, de ez semmi ahhoz képest. Ha nem akar elengedni, mondhatnád neki, hogy pár óránként írsz neki egy sms-st vagy felhívod, hogy jól vagy.
2016. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem alhat olyan embernél a gyerekem, akit nem ismerek. A pizzával nincs gondom. Ha nem kíséri haza senki elmegyek elé.
2016. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem szülő vagyok, de mi is szerveztünk a barátaimmal ilyen összejöveteleket, mikor 16 évesek voltunk és aludtam olyan barátnőmnél, akit anyukám csak hallomásból ismert, de nem látta/találkozott vele, akkor még. Semmi problémát nem csinált belőle.
2016. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elengedett igazából semmi kifogása nrm volt. Azt nem mondtam el neki ,hogy valószínűleg inni is fogunk de én nem nagyon szoktam ,vagy csak nagyon keveset.
2016. jún. 9. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én csak olyan embereknél szoktam aludni akiket a szüleim nem ismernek :D
2016. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%
Én 13 évesen kezdtem eljáeni ilyen helyekre, néhány drogossal( úgy, hogy az osztály legjobb tanulója voltam) és én nem lettem az, és szerintem ezt időben el kell kezdeni, mert később sem fognak elengedni, ha nem vagy akaratos
2018. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!