Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 18...

Szülők! Elengednétek a 18 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
A tavaszi szünetben, 5 napra Prágába a pasijával. (3 hónapja vannak együtt, 31 éves)
2016. márc. 12. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nagykorú, szóval igen.
2016. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
nagykorúnak engedély.... ?
2016. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagykorú-nem nagykorú, akkor is féltem.
2016. márc. 12. 00:56
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ehhez ismerni kéne a pasiját, neked kéne eldöntened hogy rá mered e bízni vagy nem. És neked kéne kiismerned hogy mire számíthatsz tőle, milyen életvitelű hogy csak kefélésre kell a lányod vagy tényleg komolyan gondolja, esetleg van e annyira megbízható hogy ne hordágyon jussanak haza.
2016. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

engem ennyi idosen lakni engedett el anyam a baratomhoz, hozzatennem azota eltelt 12 ev ket gyermekunk van o a ferjem. szoval nem mindegy milyen komoly kapcsolat es menyire ismered a fickot.

es attol hogy valaki betoltotte a 18. eletevet még nem szunik meg az anya anyanak lenni es szomoru ha a gyermeki szofogadas/tanacs keres csak addig tart mig betolti. egy "gyermeknek" 25 evesen is szuksege lehet az anyjara...atzol hogy valaki elmult 18 még nem kell kilokni a nagybetus eletbe

2016. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Elengedném.
2016. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha félted, ha nem félted, nagykorú. És oda megy, ahova akar.

De, ha csak 17,5 éves lenne, én akkor is elengedném, mert sokkal, de sokkal fontosabb a lányom iránti bizalom, mint a veszekedés, hogy miért nem engedem el.

Megjegyzem, egy 31 éves szerintem kevésbé fogja hülyeségekbe belerángatni mint egy saját korabeli, ez mellette szól, és szex 99% hogy volt már, ez tehát nem oszt, nem szoroz.

2016. márc. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Ki fizeti az utat, és a költőpénzt?

Azért nincsenek régen együtt. Ha mindent a férfi fizet (út + költőpénz is), akkor átbeszélném vele, hogy ez így nem helyes.

Túl nagy problémát nem csinálnék azonban belőle, mert már elég idős ahhoz, hogy elkövesse a saját hibáit. De a férfit mindenképpen megismerném előtte, mielőtt 5 napra elmegy vele külföldre.

2016. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom nem te fizeted az útját, és nem is saját maga. Így tulajdonképpen elviszi a "párja" (a 3 hónapos ismerettsége) egy kufirc túrára, pénzért.
2016. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
én nem engedném. jöhet a lepontozás.
2016. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!