Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi ruhája van egy átlagos...

Mennyi ruhája van egy átlagos 15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Nekem van vagy 6-7 db pólóm kényelmesek, de nem a mai divatnak megfelelőek. Van 2 pulóverem, és 2 db rövidnadrágom meg 1 hosszú. (2 hosszú volt, csak elvágtam az egyiket).


Ennyi egy egészséges embernek elég nem? Én jól elvagyok így, telne többre is meg márkásra de apukám sajnálja a pénzt nagyon, ő szakadt ruhákat is képes felvenni pedig eléggé jól él.



2016. jún. 11. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nadragbol es puloverbol azert kene tobb.

Ennyi polo eleg, ha heti 2 mosas van legalabb.

2016. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :).
2016. jún. 11. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

10-15 póló

1-2 ing

5-6 pulóver

1-2 rövidujjú pulóver

10-15 alsónadrág

10-15 pár zokni

3-4 rövidnadrág

3-4 hosszúnadrág

2-3 farmer

2-3 úszónadrág, vagy úszáshoz, strandoláshoz való rövidnadrág

2-3 tréningnadrág felsővel

2 télikabát

2 átmeneti kabát

1-2 farmerdzseki

1 alkalmi ruha szett


Szerintem ebből kellene állni a ruhatárnak.

2016. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én kevésnek tartom, lehet, még nem jött el az igényed arra, hogy öltözködj,de azért 9-10. osztálytól már sztem fontos, mert lányoknál is zavaró, hogy mindig abban a gatyában mész randira, meg buliba is nem lehet mindig azt felvenni, amiben egész héten a suliban lógtál.Nekem külön vannak sulis, bulizós, ünnepi, városban lógós-mászkálós, meg otthonfetrengős ruháim. Mondjuk én minden héten veszek valami ruhát magamnak,a heti kajapénzt (4000 Ft) félrerakom, sose veszek semmit se a büfébe, Otthonról viszek kaját, heti egy doboz cigit veszek, bulikra külön szoktam hétvégente 2000 Ft-t kapni, de azt se költöm el mindig. hetente így 2-5000 Ft-ot meg tudok spórolni. Általában ruhákat,parfümöket veszek, hobbim nincs, amire költhetném. Nem örülnek nagyon neki,de nem is szólnak érte. A ruháim megbecsülöm, vigyázok rájuk, nekem ezek jelentik a örömöt. 16/f
2016. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés ruhám van, bevallom, kicsit sajnálom pont erre a pénzt, mert sok más helyre tehetem. Viszont szerencsésebb helyzetben vagyok, mert a testvéremmel ugyanaz a méretünk, így tudunk öltözni egymás szekrényéből is néha :)
2016. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!