Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van (fiú)osztálytársam aki 16 éves (majdnem 8,5 évesen ment suliba) és most ballagunk. Nagyon okos gyerek DE gond van a magatartásával. Talán a magatartása miatt ment később suliba (papìr is van róla hogy gond van a vele) Velem normális, jó fej de számìtógépfüggő, telefont folyamatosan nyomkodja, cigizik közel 2 éve, bulizni jár, gyakran iszik. Szerintem ez nem normális 16 évesen. Az anyja leszarja hogy mit csinál a gyereke, éppen köszönnek otthon egymásnak. Az apjával külön laknak vele se jó a kapcsolata se a báttyjával talán a keresztanyjával szokott csak beszélni. Tanárok fegyelmezik van igazgatója is. 80 km-re megy suliba koleszos lesz. Járt pszichológushoz is. Nem tudom mit lehetne csinálni. Vagy már nem lehet megváltoztatni és reméljük középsuliba megjön az esze? Velem normálisan viselkedik bár sok emberrel nem. Ha nem lenne ilyen még sokra vihetné mert okos de már nem tudunk vele mit kezdeni.
2016. jún. 16. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, te az osztálytársa vagy. Most ballagtok, és jövőre koleszos lesz ugye. Tehát a kérdés az, hogy mit lehetne vele csinálni? Ha meg akarod változtatni, akkor szerintem nemigen lehet, ha változni akar akkor úgyis változik, ha nem akkor nem. Szerintem alapból nem is vele lenne baj, hanem a szüleivel... Ilyen családi élettel elég rossz lehet élni.
2016. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is egy érzelmileg stabil család kell...

Az anyja 18 éves se volt mikor szülte, lehet ez is közrejátszhat?

2016. jún. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!