Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek együtt vagy külön...

Szerintetek együtt vagy külön beszélnek velük?

Figyelt kérdés

9 és 10 éves lányok, a nagyobbiknak látványosan és gyorsan nő a melle, állandóan fáj, görcsöl a hasuk.....szóval itt az idő a beszélgetéshez a menzeszről, szexről, védekezésről,stb. Egy dolgot nem tudok csak, hogy együtt a 2 lánnyal vagy külön.

Szerintetek?

Nekem 11, nővéremnek 12, anyunak 12 évesen jött meg, és a család legtöbb női tagjának ekkortájt jött meg először, és nem akarom, hogy meglepje őket. Sokat tudnak róla, de számomra egyértelmű, hogy nem eleget.


2016. júl. 6. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
külön. kevésbé ciki nekik külön szerintem.
2016. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi....szóval a kérdés: együtt vagy külön beszéljek velük?
2016. júl. 6. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Attol fugg, ők mennyire bizalmi viszonyban vannak egymassal. Egyebkent valszleg mar reg ertesultek mindenrol, nagy kar, hogy nem toled, korabban...
2016. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Mi a nővéremmel meg anyukámmal mindig közösen beszéltünk róla. Nekem így kevésbé volt ciki, mert ha az is volt, láttam, hogy ők természetesnek veszik és nem közvetlen nekem szólt az okítás, az kínos lett volna.

Szóval szerintem közösen.

2016. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 6. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
közösre szavazok
2016. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kozosen. Ugy nem kelt olyan hatast,hogy "na most leultetlek es elmondok mindent a menstruaciorol". Ha ugy jon ki a lepes,csak hozd szoba a temat,igy inkabb csajos beszelgetes lesz,mint okitas.

Bocsi az ekezetek hianyaert,rossz a billentyuzetem.

2016. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a közös megbeszélésre szavaznék inkább.
2016. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
külön, de suliba már tuti beavatták őket. (ha nem akkor se nézd őket hülyének ott az internet stb tudják már biztosra veheted)
2016. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!