Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az osztályomban van néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban van néhány fiú aki rendeszeresen veri a farkát és erről beszélnek is a suliban. Én nem szeretek erről beszélni de szívesen kiverném velül együtt. Hogyan mondjam ezt meg nekik?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 10:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy szerintem ehhez egy megfelelő alkalom kell, gondolok itt például kirándulásra, táborokra, és nagyban segíthet az alkohol:) Ha gondolod, írj rám, és dumálhatunk még erről
2016. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Merre éaksz?
2016. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha akarod mással verni keress inkább vkit, mint hogy melegnek nézzenek. Én pl simán benne lennék egyszer vkivel ilyenben, de csak idegennel, hogy ne derüljön ki.
2016. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Én keresném a társaságukat,velük tartanék ha mennek valahova (feltéve ha jóban vagytok,haverkodtok) és amikor szóba kerül,megmondod hogy te is benne vagy.Előnyben vagy azokkal szemben,akik vágynak rá hogy haverjukkal verjék ki.Mégpedig azért,mert te tudod hogy ők csinálták már együtt,szóval nem lesznek elutasítóak.
2016. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk is volt ilyen általánosba. Jó buli.
2016. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne nekik hozd fel,hanem keress valaki mást,direkt ezzel a céllal.

Én is mostanában kezdtem partnert keresni rá,ha gondolod dumálhatnánk.

22/F

2016. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Te jó isten,ez a világ megérett a pusztulásra,keress egy nöt és verd annak vagy dugd meg! Arra nem vágysz?
2016. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még él a remény, hogy találjak olyan srácot aki csak kiverni akarja együtt, és nem megdugni a barátnőmet (ő nézné)
2016. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hetes. A tini sracok ilyenek. Nagyon akarnanak dugni desokszor nem sikerul, igy vezetik le.

En is hokiztam haverokkal, mindenki maganak de neztuk egymast. Kepzeld, nem lettem se meleg, se bi... egy korszak volt.

2016. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9-es bebizonyítottad hogy vannak még értelmes emberek. 7-es ha zavar h ilyet kérdezek mit keresel ebben a témakörben.
2016. ápr. 1. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!