Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez a dolog 7. osztály...

Normális ez a dolog 7. osztályban?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam és kb 5. óta egyfolytában nem telik el úgy nap hogy ne vernék meg egymást :D:D:D (Jó nem durván de úgy mindig marakodunk) :) hol ez hol az De amugy a legjobb barátom és ő is nekem komolyan még soase verekedtünk de egyfolytába folyosón Terembe Óra közepén szopatjuk egymást stb :D+ ütögetjük egymást órán / szünetbe De nem minden 3. percbe... Most 7. esek vagyunk Pl multkor németnél beköpött utána terembe 3 padon repült át ugy hogy felboritotta :D Utána én Magyaron Köptem be poénbol (mind2 en tisztába voltunk a 2 árulkodás súlyával tehát 1-1 elynyebajnye az osztályfőnöktől) és akkor én vittem ki a teremajtót xĐ Nah akkor most ez normális?:D Roszzabbak vagyunk mint 2 testvér :D Anyáink csak néznek midneket XĐ
2010. ápr. 16. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

22:19 vagyok.

Ó, szóval mi kivételek vagyunk? xD na, azért tudunk igazán normálisak lenni, pl én színkitűnő vagyok, csak nem tom... olyan jó hülyének lenni xD

2010. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
22:20as vagyok, teljesen megértelek, és igen, a legjobb dolog gyerekesnek lenni, kiengedni 100%osan a hülyeséget magadból, elengedni magad. Hidd el, felnőttek is szoktak így marhulni. Odabenn a munkahelyemen össze-vissza hülyéskedünk. (megsúgom, legtöbbőtök szülei is hülyéskedik néha a munkahelyén, vagy legalább a céges bulikon) Jó újra és újra gyereknek érezni magunkat:D
2010. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Valahogy én nem ezért járok iskolába.

Szünetbe meg iskolán kivül már mehet a hülyeség,de tanítási időben,odafigyelek,nemérdekel kihogy levelezik semmiről nem maradok le.

Tőlem lehetek stréber is,de hátha megfogok majd élni (:


Énis inkább 7 éveseknek mondanálak titeket.Öcsém

10 éves és már nem ezen jár az esze.

Van jobb témánk is mint ütni verni egymást.

2010. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat DE az öcséddel eggyütt stréber vagy ennyi :D Én is Jeles tanuló vagyok egy darab 4 esem volt félévkor (RAJZ) Haverommal eggyütt..
2010. ápr. 17. 08:19
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Mi is mindig verjük egymást barátnőmmel.Sőt mindenki mindenkivel verekszik.xD

De valahogy engem pécééznek ki mindig, úgyhogy verve vagyok.xD Meg kergetve. De visszaütök. XD ÉS olyan jókat röhögünk magunkon.xDD



12/L (hatodikos vagyok.xD)

2010. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a haverommal mi ugyanezt csináljuk , de mi 9-kesek vagyunk ...

de annyira azért nem bunyózunk , mint ti , nálunk cs naponta 1 szer 2 szer van verekedés azis csak haveri alapon .

2010. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%

Még nevetsz rajta, milyen gyerekesen viselkedtek?

Lassan gimnazisták lesztek, és úgy viselkedtek mint a speciális óvodába járó gyerekek. Ide vagy oda jeles tanuló, ez nem fogja érdekelni a körülötted élő embereket. Csak egy hülye, értelmetlen, buta KISLÁNYNAK fognak nézni, nem pedig egy értelmes nagylánynak...

Gondolkozz el ezen... nem fogsz mindig ezekkel a haverokkal lenni, váltani fogsz. Azok meg merőben másak lesznek.

Én sem vagyok egy halál komoly lány, de azért ez már túlzás. Órán figyelj, szünetben meg lehet hülyéskedni, de nem elgyepálni egymást.

Ui.: Tanulj meg írni!


15/L.

2010. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%

tegnap 22:20:


EPIC FAIL.

2010. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

kicsit durva.:D

én csaj vok,de mi is szoktunk "verekedni" az egyik legjobb brtnmmel><.általában órák után összegyűlik az osztály dumálni mi meg addig ott fetrengünk a földön és elvagyunk.:Dpersze nem igazi bunyó,hanem csak ilyen csaj verekedés.:Dmi is szoktunk órán.:Déneken,fizikán,matekon[haengednek egymásmellé ülni],törin jah meg magyaron.

igaz mostnában már nem.csak idegesítjük egymást:D:D

inkább most verekedjetek szerintem mint később:D

2010. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi is hetedikesek vagyunk, és mi is ezt csináljuk a barátnőmmel, csak enyhébben. Pl. pont ma, matekon elkezdtünk ordibálni, mire a tanár elültetett minket a terem két végébe, de így is kommunikáltunk XD
2014. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!