Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, megváltoznának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megváltoznának az érzelmeitek egy fiú iránt, ha megtudnátok, hogy egyedül küzdött meg a problémáival?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy félénknek, zárkózottnak, de kedvesnek, értelmesnek ismertetek meg egy srácot, aki elmondta nektek, hogy milyen problémák miatt alakult így a jelleme és az élete, hogy pl. öngyilkossági gondolatai is voltak, és hogy teljesen egyedül maradt a problémáival, így kellett végigküzdenie az életét, így ment el dokihoz stb. Én így jártam egy lánnyal, és nagyon meglepődött, azt mondta, hogy csodál, hogy ennyi mindent kibírtam, és hogy még másokat is volt erőm megnevettetni, vigasztalni. Szóval ilyen esetben férfiasnak gondolnátok a srácot, és másképpen néznétek rá, nem azt a félénk fiút látnátok benne, akit eleinte? Esetleg vonzóbbá is válna így a szemetekben?

2013. dec. 8. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

öngyilkossági gondolatai?

olyanok nekem is vannak, de mindjárt megoldom

2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Jó taktika ecsém! Vesd be! Ettől bárki ledobja a bugyiját.
2013. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Neked hatalmas szerencséd van, hogy ilyen lánnyal hozott össze a sors. Tapasztalatból mondom, hogy amíg nem lógsz egy kötélről a pajtában, nagy ívben tesznek rá nem csak a lányok, hanem a barátaid is, hogy milyen problémáid vannak.


A lányok nem szeretik a problémás lelki világú fiúkat.

2013. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Ez kb semmilyen.

Szinte minden embernek volt nehéz időszaka.

Viszont egy ismerősöm aki katona volt koszovóban és afganisztánban.Nah arra felnéznek a nők amikor megtudják-

2013. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2: Szánalmas vagy, nem akarok játszmázni. Amúgy is van barátja.

#3: Csak barátok vagyunk. Ráadásul nem csak értelmileg, hanem érzelmileg is intelligens, még ez a szerencse.

#4: Nem arról van szó, hogy "nehéz időszakom" volt, hanem arról, hogy egy fel nem ismert betegség miatt eléggé félresiklott az életem, senki nem vett észre semmit, senki nem tett semmit, így egyre jobban belekerültem egy ördögi körbe.

2013. dec. 8. 21:31
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ennél még cifrább problémáim voltak, de nem a siránkozással fogok hódítani a lányoknál, az biztos..
2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annál kevésbé jönne be... volt ilyen barátom, ne tudd meg.. a végén már azt hittem én is lelövöm magam kb. Tegyük hozzá nekem is voltak ilyen problémáim, én is megküzdöttem vele, de azt inkább el sem mondtam, mert úgy éreztem, kettönk közül nekem kell lennem a férfinak. Nem, nem férfias. De ha már régóta ismer az illetö, közel állunk egymáshoz, akkor, elmondhatja, sokat nem változtatna, csak aztán ne ezzel jöjjön folyton.
2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
A véleményem biztos változna valamelyest, mert amiket a kérdésben leírtál, azok elég kemény dolgok. Viszont, ha valaki nem vonzó számomra, akkor valószínűleg a rossz és nehéz múltja miatt sem fog vonzóvá válni. Bár lehet, hogy tévedek, az élet mindig kacifántos...
2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

# 5:

Milyen betegségről beszélünk? Mentális eredetűről, vagy testi eredetűről ami kihatott a pszichére is?

2013. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#6: Felőlem nyugodtan méricskélhetsz, engem nem érdekel, nem ez a célom, és nem is az, hogy most ezzel hódítsak meg bárkit is. Csupán kíváncsi voltam, hogy mennyire változhat meg valakiről a másik ember véleménye.
2013. dec. 8. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!