Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem/főiskola mellett...

Egyetem/főiskola mellett szerinted év közben el lehetnek vállalni ezt a melót? Nem menjen a tanulás rovására.

Figyelt kérdés

Nem engem érint ez a dolog,csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

Egy álláshirdetési oldalon találtam ezt:

Irodai Munka Nappali Tagozatosoknak, aktív és PASSZÍV hallgatóknak!!!!!


Sok szabadidővel rendelkező diákokat keresünk Adatrögzítő munkakörbe.

Hosszútávú és folyamatos munkalehetőség.


Munkavégzés ideje: Hétfőtől Péntekig, 07:30-tól 16:00-ig


Kizárólag olyan nappali tagozatos aktív hallgatók jelentkezését várjuk, akik év közben is szeretnének dolgozni és heti több alkalommal is tudnak műszakot vállalni!


Elvárások:nappali tagozatos hallgatói jogviszony, jó kommunikációs készség,rendkívül pontos munkavégzésre való képesség,nagyfokú megbízhatóság és fegyelem.


Előny: délelőttös műszak vállalása, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, heti több napon történő, teljes munkaidős műszak vállalása.

Amit kínálunk:versenyképes fizetés, összetartó csapat, kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség.


Vajon mely szakokon van sok szabadideje a tanulónak?

És hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés,ahol a délelőttös műszak vállalása előny. Ezt lehet úgy csinálni,hogy ne menjen a tanulás rovására?



2015. júl. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet. Délelőttös műszak, heti több nap és teljes műszak vállalása előny. Az tudja ezt teljesíteni, aki igazából leszarja az iskolát, ahova jár, "majd megtanulom vizsgaidőszakban", aztán vagy átmegy, vagy nem, és csúszik éveket. Vagy aki passzívra jár, mert most már passzívon is lehet iskolaszövetkezeti munkaviszonyban dolgozni.

Persze attól is függ, milyen a szak, de szerintem többnyire ez nem összeegyeztethető. És bizonyos szakokon a jelenlét is számít, nem lehet össze-vissza kihagyni a gyakorlatokat, mert akkor megint csak bukás.

2015. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bizonyos szakokon meg lehet oldani, hogy egyáltalán nem jársz be, bár értelme így nem sok van (max annyi, hogy kapsz diákot és tudsz diákmunkázni).


amúgy sokszor nevetséges elvárásai vannak az ilyen diákmunkáknak. anno még hallgatóként több olyan helyre is jelentkeztem, ahol a heti ~28 órányi egyetemi elfoglaltság (és ennek a harmada-fele gyakorlat és labor, szóval muszáj ott lenni) + ~15 óra/hét tanulás mellett (ami a bennmaradáshoz kellett, nem a csillagos ötöshöz) heti 40 óra munkát vártak volna el, 5 napban reggeltől délutánig, nulla rugalmassággal...

2015. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez van.

Jövőre szeretném ha felvennének az egyetemre és mivel a családomat nem veti szét a pénz,ezért diákmunkát is szeretnék majd vállalni.

De gondolom sok gyakorlati oktatás lesz az egyetemen ahova mennék.

Sajnos ezek a cégek az állami támogatásra mennek csak.

2015. júl. 21. 13:37
 4/4 anonim válasza:

Ez attól függ,milyen szakra fogsz járni.


Én ELTE oroszra járok, heti 4 gyakorlatom van és 4 előadásom(de csak azért ilyen kevés,mert nem 6 féléves minort veszek fel hanem majd 4 féléveset),emellett simán belefér,hogy heti 20 órát dolgozzak. Én pl hétfőn 8-16-ig dolgozok és 16:30-tól van egy előadásom amire pont oda is érek. Szerdán csak 1 órám van,egy gyakorlat fél 1-től,így 8-tól délig dolgozok,valamint pénteken nincs órám így akkor is 8-16-ig. Pont 20 óra,keresek vele havi 60 ezret nettó és még a hétvégéim is szabadok :)

2015. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!