Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez azért van mert kamasz vagy...

Ez azért van mert kamasz vagy mert sok rossz dolog érte?

Figyelt kérdés

-folyton zenét hallgat és ha nem hallgat akkor feszült

-elzárkózott

-veszekszik

-nincsennek barátai és nemis keresi a társaságukat

15éves


2010. ápr. 19. 00:15
 1/9 anonim válasza:
70%
Nem azért van, hanem mert nem szereted őt annyira h a bizalmába fogadjon és megossza veled a valódi problémáit.
2010. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt ugy értem, hogy meghalt a legjobb barátnője és azóta lett ilyen, de az is lehet hogy most kezdett el kamaszodni..
2010. ápr. 19. 00:30
 3/9 anonim válasza:

más is élt át olyan dolgokat kamaszkorban de mégis tudni kell ezeket a dolgokat elraktározni magába és feldolgozni.

egyáltalán nem segít az hogy naphosszat a tuc tuc zenét hallgatja....

sztem nehezen tudja megemészteni hogy az élet szar....:)

EZT KI FOGJA NŐLNI!!!

2010. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem túl bíztató zenéket hallgat (szomorú)
2010. ápr. 19. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyentájt halt meg a keresztapám autóbalesetben váratlanul. Azóta is vannak halálfélelmeim (30 éves vagyok), hogy bármikor meghallhatok, vagy hogy valaki, akit szeretek bármikor meghallhat. Iszonyatos érzés. Bármikor rám törhet. Bár ez egyre ritkábban fordul elő.

Kéne beszélned egy gyerekpszichológussal, hogy hogyan segíthetnél neki. Ez nagyon fontos. Ne lépj túl rajta. Könnyen lehet, azért nem barátkozik, mert fél elveszteni valakit. Segíts neki. Ne járjon úgy, mint én.

2010. ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
hát ha meghalt a legjobb barátnője akkor megértem.15évesen nehezebben lehet azt elfogadni hogy ő már nincs többé...
2010. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

uristen:(szegény..

ha egy sima barátom meghalna és már akkor is kilennék nehogyha a legjobb brtnm.:S

most egyedül érzi magát,mert a barátnője nincs többé és ugyérzi,hogy nélküle magányos és az is.

részben a kamaszkor is,de ez a barátnős dolog a legfőbb oka.szerintem próbálj vele beszélni,hogy hogyan tudnál neki segíteni és mivel.

sok szerencsét.:)

2010. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lelki sérülést nem a pszichológus tudja GYÓGYÍTANI, ő másra van kiképezve. A gyógyítás a pszichoterapeuták dolga, akik erre vannak felkészítve, ezt tanulták, lehetnek persze eredetileg pszichológusok vagy pszichiáterek vagy orvosok akár. Nagyon eredményes és a hagyományosnál hatékonyabb módszer az integratív pszichoterápia. Sajnos, alig-alig tudnak róla valamit az emberek, az érintettek többsége sem, és hosszasan szenvednek lelki sérüléseik, nehezen gyógyuló lelki sebeik miatt. Pedig van gyógymód, van segítség, éppen úgy, ahogy a tüdőgyulladásra.
2010. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mondanék valamit, ha nem baj.. Lesz benne pár szó, ami nem fog ide illeni.

Egy hónap múlva leszek 13 és hétfőn 12 méterről leesett egy barátom (egy évvel kisebb nálam) és meghalt.. Én nem voltam ott, de sok osztálytársam igen és ahogy elmesélték, hogy hogyan történt és mi lett vele, sokkal jobban fájt (pedig egyszer sem beszélgettünk). Több napig sírtam és nagyon rossz érzésem volt, de én szerencsére már túltettem magam rajta és többet nevetek(:D). Ezt azért írtam, mert ha a legjobb barátnője halt meg, elképzelheted, hogy neki mennyivel rosszabb... Biztos bele fog telni pár hónap, amíg túlteszi magát ezen. Nekem például nagyon jól esett, hogy oda jöttek hozzám amikor sírtam, átöleltek és megvígasztaltak... És nem csak nekem esne jól.

Szia:)

2010. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!