Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu megtalálta a tamponjaimat...

Anyu megtalálta a tamponjaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira gáz, nem tudta hogy azt használom,egyébként csak vettem egy dobozzal kibróbálni és rájöttem hogy sokkal jobb mint a betét. Mit csináljak? Beszéljem meg vele? Azt nem nagyon akarom mert tudjátok milyen kínos tud lenni.

2016. aug. 21. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Ha lány vagy, akkor nincs ebben semmi megbeszélnivaló.
2016. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Mit kellene ezen megbeszelni? Max ha rakerdez, elmondod neki, hogy kipróbáltad, nem jó.
2016. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Miért kéne megbeszélni?
2016. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Csak akkor értem a kérdést, ha fiú vagy éps a fenekedbe nyomkodod a tampont. Ha lány vagy én menstruáció alatt használod, akkor nem értem a problémát. Ugye tudod, hogy a tampon arra való, nem szekszuális segédeszköz?
2016. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
*szexuális
2016. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Ezen semmi kinos nincs. O is no, hasznal ilyet... :) minden no maga dont arrol, mit hasznal, ebbe nem szolhat bele!
2016. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt anyukád elott nem kene, hogy ez kínos legyen. Másrészt pedig igazából senkinek semmi köze hozza, mit használsz! Anyukádnak sem! A te tested! Ha neked a tampon kényelmesebb, akkor azt használd! Ebbe aztan tenyleg nehogy mar bárki is belepofázzon....
2016. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Már miért lenne kínos? Anyud is menstruál, nyilvàn tisztában van a dolgokkal.
2016. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy szót sem szólt róla,nyilván azért nem,mert semmi különöset nem talál ebben.Ha neked az a kényelmes,nem hiszem,hogy ezt bárkivel meg kellene beszélned.
2016. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Lányomnak még meg sem jött, de már mindent átbeszéltünk és tudom, hogy ha kérdése van, akkor hozzám dog fordulni, nem pedig egy anonim internetes fórumhoz. :(((

Valami nagyon nincs rendben köztetek anyukáddal. :((

2016. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!